E book reader

Her ay hemen hemen 70 lira kitap parası veriyorum. Kimi kalın kimi ince yanımda taşıması bazen zor oluyor. Böyle bana e book reader lazım. makul bir fiyatta. hani en fazla 500 tl verebileceğim. netten yeri geldiğinde para vermeden kitap indirebileceğim özelliklerde falan. biraz baktım ama bir şey anlamadım. Var mı bir tavsiyeniz? teşekkürler

Oncelikle internette neredeyse aradigin tum kitaplar pdf epub seklinde free bir sekilde mevcut, ne telefon kullaniyorsun telefondan moon reader ile okuyorum en az 4-5 senedir e reader lux bi harcama bence. İlla e reader alicam dersen kindle paper versiyonu, turkiyede kolayca gorup almak istiyorsan d&r da kobo glo f/p orani iyi olan e reader
Ps. Duyuruda milyon aynı baslik var onlardanda fikir alabilirsin

  • eja  (07.04.17 18:57:38)
Telefondan okumakla okuyucudan okumak arasında dağlar kadar fark var, birileri öyle yapıyor diye herkes öyle yapmak zorunda değil. Lüksün kime göre olduğu değişir.

Kindle paperwhite 3 kullanıyorum, aşırı memnunum. Kobo da bakılabilir lakin, her formatı açmıyor çünkü Kindle, dönüştürmek gerekiyor ille.
  • devilred  (07.04.17 19:22:36)
Bi telefondan okumayı dene bakalım sevecek misin, sonra cihaz alırsın.

Programın şu: bluefire epub.
  • freetakilir  (07.04.17 19:22:37)
Geçen sene aldığım Kobo Aura'dan dev memnunum, bi' kitap okuyucudan beklenecek her şey mevcut, tavsiye ederim, 50 dolar:

www.ebay.com
  • o my god they killed kenny  (07.04.17 19:38:32)