2 tane spor salonu sorusu

tek yasiyorum. evde camasir makinesi yok ve surekli canta tasiyorum. bilgilere dayanarak 2 problemim var.

1. dustan sonra terlik yerine kullanip hemen cope atabilecegim galos vs..gibi neler kullanabilirim? terlik kullaniyordum ama agir oluyor tasimasi.

2. spor kiyafetleri 1 gunde kokuyor. en azindan kokuyu almasi icin en pratik ve hizli cozum nedir?

1. Tek kullanımlık otel terliği veya pedikür terliği
2. Her gün yıka

  • oguz altun  (07.04.17 14:33:49)
www.decathlon.com.tr

bunlar hem hafif, hem de çabucak kuruyor. sporda giydiğim kıyafetleri aynı gün yıkıyorum.
  • inheritance  (07.04.17 14:39:54)
1. hafif terlikler var, sünger gibi, onlardan kullanabilirsin.
2. 1 kullanımda kokar tabii ki, terliyorsun, her kullanımdan sonra yıkaman lazım:/ Makine yoksa elde yıka. Başka çözüm yok.

  • peggy  (07.04.17 14:47:08 ~ 14:58:13)
1- plastik tabanlı parmak arası terlikler en hafif çözüm. diğerleri duşta sıkıntı oluyor. tek kullanımlık olayına pek girme derim.
2- her kullanımdan sonra as, iyice havalansın. astığın yerden alırken de deodorant sık. elde yıkamak dışında tek çözüm havalandırmak.

  • babilbaligi  (07.04.17 15:14:20)
Yıkadığın halde kokuyorsa çantada çok bekletmişsin demektir. Parfümlü yumuşatıcı ile yıkayıp hava sirkülasyonu bol olan bir yerde kurutmak problemi çözer. Ayrıca her spordan sonra yıkamalısın. Yoksa tekrar kokar.

  • hayde bre  (07.04.17 15:15:47)