Güzel kadınlara bakma isteği

Güzel kadın görünce ister istemez gözlerimizle kesiyoruz .Bakıyoruz ..Baktıkça aman allahm güzelliğe bak diyoruz ..Siz de bakıp bakıp mest oluyor musunuz ?

Çok güzelse hayranlığımı gizleyemem.

  • hayde bre  (06.04.17 23:35:14)
katılıyorum ama ben bakamıyorum. farkeder rahatsız olur diye.

  • sttc  (06.04.17 23:44:22)
tanmadigim, isitmedigim, konusmadigim insanlari guzel bulamiyorum.

  • e haliyle  (06.04.17 23:46:18)
Eskiden mest oluyordum artık sinir oluyorum. Bi kere bakıyorum. Yeterince güzelse sinirleniyorum. Güzel kadınlara sinirleniyorum. Çirkinlere daha merhametliyim ve sıcağım bi çirkin olarak.

  • fyodor fyodorovic  (06.04.17 23:46:36)
valla oluyorum.

geçen sene bir erasmus zenci kız vardı. bayılıyordum. gördüm mü ortalıktan kaybolana kadar bakıyordum :)

erkeğe de bakıyorum. geçen yolda yanımdan geçtiydi çok yakışıklı bi çocuk, sonra benle aynı otobüse bindi yan tarafa oturdu, gidene kadar gözümü kırpmadım ahahaha. çok yakışıklıydı ama.

kadın
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (06.04.17 23:49:23)
Estetik olan her şeye bakarım.

  • cabiday  (06.04.17 23:52:38)
Güzellik hipnotik bir şey. İnsanın baktıkça bakası geliyor. Çok acayip gerçekten.

  • mandalina kokusu  (07.04.17 00:06:54 ~ 00:14:47)
Güzel kadın yok ki

  • MaNOfTheYear  (07.04.17 00:14:51)
Evet, güzel olan her şeye bakarım.
Kadın, erkek, kedi, köpek, çiçek, ağaç...
Ne olduğu mühim değil gözüme güzel görünüyorsa izlerim.
Kendime engel olamadığım bir durum bu.
  • mutekebbir  (07.04.17 01:14:08)
Kadin da dahil guzel her seye bakmak hosuma gidiyor evet. Objenin guzellik derecesine gore bir oranda mest oluyorum.

  • stavro  (07.04.17 01:18:57)
mütekebbir + 1
Güzel görünen her şeye bakıyorum. Bir 'Aman Tanrım, gözlerimi alamıyorum. Sapığın olayım anam!' bakışı değil de, naktıkça iç açılması bakışı. Kadın, erkek, canlı cansız her şeye bakarım. İşin kötüsü güzellik çıtam da pek yüksek değil. Dolayısıyla ben bakıyorum sürekli.

  • aychovsky  (07.04.17 01:23:45)
Valla kadınım Ve rahatsızlık vermeyecek şekilde bakıyorum. Estetik meselesi, estetik olan her şeyi severim

  • mutlusismankedi2015  (07.04.17 02:21:02)
mutekebbir +1
aychovsky +1

  • kulagina kupe olsun  (07.04.17 03:18:38)
ben de insanlar bana neden bu kadar bakıyor dedim :)
şaka bir yana tabi ki bakıyoruz. hatta sadece yolda değil instagramda da bakıyoruz.

  • fasulyek  (07.04.17 04:47:46)
Ben erkek olarak hem çok bakıyorum hem de miyopum.

Böyle uzaktan kesme falan yok, dibindeyken bakıyorum, farkedenler oluyor. Bir keresinde oturduğum masanın yanından geçen kıza hayvan gibi bakmışım farkında olmadan, olay lehime sonuçlandı. Şimdi o kız benim eşim. Şaka şaka :) ama lehime sonuçlandığı doğrudur.
  • la rana  (07.04.17 13:49:13)
Mutekebbir +1

Yolda durup dakikalarca bir çiçeği veya bir hayvanı incelediğim oluyor. Güzel kadın, güzel erkek görünce de bakarım, ama çaktırmadan:p
  • peggy  (07.04.17 13:57:57)