[]

Maslak Büyükdere Caddesi

Herkese kolay gelsin,

Acaba Maslak tarafındaki Büyükdere Caddesine toplu taşımayla Kartal'dan nasıl gidilir? Metrobüsle Zincirlikuyu'ya gitmeyi, ordan da metroya binmeyi planlıyorum. Acaba nerede inmeliyim?


 
Merhaba İtü - Ayazağa durağında ineceksiniz, spesifik oalrak nereye gideceğinizi söylerseniz doğru metro çıkışına yönlernirelim zira aradan yaya olarak geçemeyeceğiniz bir yol geçiyor.


  • nevrochaotica  (06.04.17 17:39:44) 
ITU Ayazağa durağında inmelisiniz.


  • orange coffee  (06.04.17 17:40:20) 
Metro'dan Plazalar çıkışında çıkıp 10 dk civarı yürüyebilirsiniz. Solunuzda kalacak.
Ya da itü ayazağa çıkışında çıkıp Sarıyer tarafına giden dolmuşlara binebilirsiniz.

  • assassin 10  (06.04.17 18:01:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.