Club'a tek başına gitmek

Merhaba,

Birçok etkinliğe tek başıma gittim gitmekte hiç sakınca görmüyorum. Bir süredir canım club'a gitmek istiyor ancak ortam yok bu ara. Yurt arkadaşlarıma söylesem diyorum bazıları zaten pek club insanı değil. Bir de gelmezlermiş gibime geliyor diğerleri de yani hiç millete sor uğraş istemiyorum. Bunu düşünürken de fark ettim ki hep kalabalık gruplarla gitmişim daha önce, 2 kişi olarak bile gitmemişim.

Tek başıma gitsem çok mu saçma olur? Arkadaşlarla çember yapıp ortaya birilerini itip saçma sapan hareketler yapmasını beklemek olmayınca tam keyif alamaz mıyım acaba :D oradan birileriyle tanışabilirim ama çok da kolay olmaz gibi.

Bu arada club sırf öğrencilere açık olan, cinsiyet oranı baya eşit bir yer.

Teşekkürker

Icinden geliyosa gidebilirsin. Denemeden bilemezsin keyif alip almayacagini :)

Club istanbuldaysa ben de gideyim bi ara
  • kuehles blondes  (06.04.17 18:25:38)
tek başına girebilecek misin peki?

  • qazaqwsx  (06.04.17 18:33:02)
Asıl tek başına gidilir aslında ama türkiye'de yerleşmemiş bir kültür tabii. Ancak atıyorum berlin'de tek başına gitmen kapıda daha az sıkıntı yaratır, bizdeyse biraz tersi tabii. Dene işte.

  • philus  (06.04.17 18:46:05)
Ben tek başıma gitmekten daha büyük keyif alıyorum çünkü clup benim için sevdiğim müzik+ içki demek.Zaten clubda sohbet edemezsin

  • turkuaz  (06.04.17 19:13:17)
@kuehles yok İstanbul'da değil.
@qazaq tek başıma girebilir herhalde. Hiç denk gelmediğim için bilemiyorum da dam sorunu diye bir şey hiç duymadım. Arkadaşlarım içerde desem gayet girerim gibime geliyor.
@philus Türkiye'de değilim.
  • senolll  (06.04.17 19:59:28)