mobilya yaptırmak istiyorum, hangi programda tasarımını yapabilirim?

arkadaşlar merhaba,

istediğim ölçülerde mobilya bulamadım. yaptırma kararı aldım.

internette gördüğüm bir modeli istediğim ölçülere uyarlamak istiyorum ama yeni ölçülerle nasıl görüneceği konusunda endişelerim var.

ölçülendirme yaparak, televizyon ünitesi yapabileceğim bir uygulama bir internet sitesi var mı?

veya benim bu konular hakkında bilgim var, beğendiğin mobilya ile istediğin ölçüleri ver bana, sana çıkartabilirim görüntüyü derseniz çok memnun olurum açıkçası.

teşekkürler.

cabinet soft

  • burty  (06.04.17 13:13:33)
google sketchup

  • chavezding  (06.04.17 14:36:59)
  • jamswety  (06.04.17 16:57:09)
İstediğin modeli istediğin boyutlarda alamayabilirsin. İstediğin modeli ve boyutlarini atarsan belki yardımcı olabilirim.

  • opitseri  (06.04.17 21:40:11)
google sketchup +1500

ogrenmesı de cok olayö bılenın sırtı yere gelmez...
  • halanne  (06.04.17 22:09:32)
@opitseri

beğendiğim model şu linkte:
urun.n11.com

istediğim ölçülerse şu şekilde:
yükseklik: 80 cm
genişlik: 100 cm
derinlik : 30 cm

yardımcı olursan sevinirim.
  • yassayf  (07.04.17 11:03:47)
Hocam bu model yapılabilir. Detaylar özelde.

  • opitseri  (08.04.17 22:13:20)