sıfır makine alımı

bir makine alacağım 9-10 yerden fiyat teklifi aldım benzer fiyat teklifi verdiler. Bir abinin tanıdık makineci arkadaşı varmış onun ile başka bir yere gittik bu 10 firmanın verdiği fiyatın nerede ise yarı fiyatını söyledi bana şimdi benim içime şüphe düştü adam bana bu makineyi sıfır diye 2. el olanını satmasın? Sordum orada adama bu makine sıfır mı diye evet sıfır dedi 2 yılda garantisi var dedi. Bu makinenin sıfır olup olmadığını nasıl anlarım?

iğnesine bakın. motora bağlı olan kayışı kontrol edin. iğnesi veya kayışı aşınmışsa sıfır değildir.

  • kibritsuyu  (06.04.17 00:45:17)
adama neden ucuz olduğunu sorun,diğer yerlere de neden pahalı olduğunu.

  • prens zuko  (06.04.17 01:13:30)
makinenin "ne makinesi" oldugunu nasıl anlıyorsunuz ey cevap verenler? merak ettim. fotoğraf? çamaşır? ekskavatör?

  • 507  (06.04.17 01:32:51 ~ 01:33:09)
@507 +1

soruyu 4 defa okudum anasını satayım.
  • mahone  (06.04.17 01:38:56)
dıkşın dıkşın.

  • attirmayin makedonun kafasini  (06.04.17 01:41:41)
aşınan parçaları incelerseniz anlarsınız. ama ne makinesi bu yaw biz de merak ettik.

  • tukenmez adam  (06.04.17 02:13:07)
o makineyi biliyorum ben 2. el makine. muhabbetin gecti senin kulak misafiri oldum. anlamiyor ver gitsin dediler.

  • robokot  (06.04.17 04:47:36)
Bir tur at. direksiyonu tam tur sağ tam tur sola çevir rot başlarına bak. Direksiyonda boşluk var mı ona bak. klima çalışıyor mu arka cam buz çözücü çalışıyor mu bak.

  • fyodor dostoyevski  (06.04.17 11:57:47)