Deger mi?

su bilgisayardan;
www.technotoday.com.tr

su bilgisayara

www.hizlial.com

terfi etmek dogru mu, mantikli mi, akil kari mi ?. yoksa oturayim mi oturdugum yerde ?

Çok gerek olmadığı kanısındayım.

  • ataturkiye  (06.01.10 14:49:11)
islemci ve ekran kartı ıkıncı makinede daha iyi fekat ilkinde full hd ekran ve bluray oynatıcı diyor ki, muhım seyler. kalanında pek bi fark yok. degistirme derim ben.

  • bryan fury  (06.01.10 14:55:27)
yalniz tek derdim oyun. bunu eklemeyi unutmusum. yani oyunlarda daha iyi bir performans istiyorum. bakaca bi beklentim yok. bu baglamda degerlendirecek olursak nasil olur.

hd 4650 1 gb, performans olarak 9600 gt 512 mb'dan ne kadar iyidir ?
full hd monitoru kullanmiyorum, harici monitor kullaniyorum. 16 inc full hd icin fazla kucuk. yazilar bit gibi. gozler de 6 derece miyop :)
bluray'de kullanmiyorum. torrent sagolsun ripleri fazlasiyla isimi goruyor.
  • arnatuile  (06.01.10 15:44:29)
www.notebookcheck.net

surda mobil ekran kartları karsıalstırması var. daha ustte olandaha iyi.

yazıları dpi ayarıyla buyutebilirsin bu arada. eziyete gerek yok.
  • bryan fury  (06.01.10 15:53:27)
oyun için su liste daha iyi gibi.

www.notebookcheck.net
  • bryan fury  (06.01.10 15:56:42)
değmez...

  • muratti36  (06.01.10 16:03:00)
degdirecek bir oneriniz var mi peki ??

  • arnatuile  (07.01.10 15:02:22)
gaming pc olayı tr de pek yok, imkan varsa alienware den fln custom bi makine alabilrisin.

ya da mobil ati 5000 serisi ekran kartı, 6-8g ram, corei7 720qm fln işlemcili bisiler, ssd ya da 7200rpm hdd ile cok nefis oyun oynarısn.
  • bryan fury  (08.01.10 09:08:27)