Ankara çıkışlı Bozcaada

Duyuru selam,

Nisan sonu Bozcaada'ya gitmek istiyoruz. Aslında istediğimiz sadece Bozcaada'da tatlı bi' butik otelde birkaç gece kalmak ve dönmek, ada havası alıp keyif yapmak istiyoruz yani...

Ama ulaşım sıkıntı, o yüzden tur falan mı baksak acaba dedik. Fakat şöyle bir sıkıntı var, turların geneli başka yerleri de kapsıyor, bu yüzdende konaklama falan hep Bozcaada dışı Çanakkale civarında.Hatta Bozcaada'da konaklama dahi yok. Dolayısıyla asıl isteğimizden bayağı uzaklaşmış olacağız. Bu yüzden kafamız karıştı...

Özetle,

Bildiğiniz böyle Ankara çıkışlı Bozcaada'ya turlar yapan küçük tur şirketi var mı ?
... ya da Ankara'dan Bozcaada'ya kendimiz kolayca nasıl ulaşımı sağlarız. (Otobüs ya da uçakla)

Veya farklı bi' önerisi olan ?

turlari önermem. otobüs ile kamilkoc ankara bozcaada olmasi lazim. bozcaada da da patiskabozcaada yi takip edin, sehir merkezinde bir pansiyon, sehir disinda da biraz daha pahalica bir bagevi var.

  • thewizardofearthsea  (04.04.17 00:50:53)
@thewizardofearthsea

Bahsettiğin otobüs seferleri yazın oluyor sanırım. Şu sıralar yok.
  • misir curcunasi  (04.04.17 00:54:35)
ankara-çanakkale otobüs vardır yaw nasıl olmaz...
tur olarak salturun ada turları vardı... bir bakın bakalım.

  • omonia  (04.04.17 00:56:53)
bu durumda ankara canakkale ucak, oradan araba kiralayip bozcaada. adada iken arabaniz yoksa gezmeniz biraz zor, adanın en güzel yerleri ıssız koylari. ada merkezi iki kahvehane iki bardan ibaret.

  • thewizardofearthsea  (04.04.17 00:57:38)
Ank cnk ucak var. Ordan da bozcaadaya gitmek kolay. Bulamazsaniz yazarim detayli.

araba kiralamanızı tavsiye ederim +1

yalnız araba kiraladığınızda sanırım randevu almanız gibi bir şeyler lazımdı arabalı vapurdan sitesinde yazıyordur gestaş'ın inceleyin derim. özellikle havalar yeni güzelleşmişken istanbullular akın edebilir yer kalmazsa sıkıntı yaşarsınız.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.04.17 08:27:55 ~ 20:02:05)
Ankara'dan çıkışlı Truva, Kamilkoç, Metro turizm gibi şirketlerin otobüsleri, direkt Geyikli iskelesine kadar getiriyor ve yarım saatlik feribot yolculuğu ile Bozcaada'dasınız. Kış sezonunda otobüsler Geyikli'ye değil Ezine'ye kadar geliyorlar. Ezine iskele arası ise minibüslerle 15-20 dakika, ancak Nisan sonu büyük ihtimal Geyikli iskelesine seferler başlar... Bozcaada'da yaşıyorum yardımcı olabilirim

  • cocodrilo  (05.04.17 04:32:43)