[]

Yılın bu zamanı Ilgaz dağında hava durumu nasıldır?

Önümüzdeki hafta ılgaz dağında 1 hafta kalmak zorundayim, normalde kayak yapılan bir yermiş haftaya orda kar olur mu ? Hava durumu 15-20 derece gosteriyor Sizce nasıl giyinmeliyim ?
 
yüksek yerse kar olabilir, her türlü sağlam ve kalın kıyafetleri götürün hocam, bu zamanlarda ülkenin her yeri temmuz sıcağına da bürünebilir şubat soğuğuna da dönebilir.


  • prens zuko  (03.04.17 22:13:00) 
dağa çıkıyorsan her türlü kalın giyin. hava durumuna bakma, hatta akşam da dışarıda olacaksan bayağı tedarikli gitmen lazım.


  • antikadimag  (03.04.17 22:28:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.