erkek bakım kiti tavsiyesi alıyorum

hani şu şekil verme, kısaltma vs. ayrı ayrı başlıkları olan şarjlı tıraş aletinden bahsediyorum. marka, model tavsiyelerinizi bekliyorum. fiyat olarak çok abartı olmadığı sürece okeyim.

biraz araştırma ve okuduğum yorumlar neticesinde philips tercih edilen bir marka gibi duruyor ama bir de size sormak istedim.

teşekkürler şimdiden.

edit: örnek ürün fotosu eklendi.

braun cruzer 6 kullandım 4 yıl saç sakal için. tercih edilebilir.

  • vayezikhan  (03.04.17 14:20:38)
fotoğrafta ki ürünün aynısını kullanıyorum;ilk aldığım ikinci sene dolmadan arızalandı(şarj olmuyordu)garantiden yenisi ile değiştirdiler,yeni gelen makina da birkaç ay sonra sıkıntı oluştu en çok kullandığım traş başlıkları çalışırken gevşiyor düzgün kesmiyordu ve de çok ses yapmaya başlamıştı gittiği yere kadar bunu kullanır bir daha da philips almam.
braun veya remington modellerine bir bak derim.

  • sealth  (03.04.17 14:59:16 ~ 14:59:54)
Sakın sakın philips alma braun cruzer 6 varken başkasını düşünme bile

  • smokee  (03.04.17 15:01:29 ~ 15:01:51)