nissan primera alinir mi

www.sahibinden.com
Selam otogurular,
Denklestirebilecegim 3 kurusla linkteki araci almak istiyorum, ayni fiyatlarda megan var alternatif olarak, ikisi arasinda kararsizim ama sekil simal yonunden gonlum nissandan yana,
Nasil bilirsiniz bu araci? Eksiye baktim iyi diyen de var kotu diyende, aiz ne dersiniz?
Fazla yakacagi soylenebilir, o cok sorun degil, az kullanicam, sekli ve kokpiti cok hosa gidiyor acikcasi, arti eksi yonlerini bilen varsa cok sevinirim, tesekkurler...

Megane parçası daha rahat bulunur gibime geliyor. Primera biraz albenili duruyor evet ve bu model baya doluymuş. Araba temizse alın gitsin derim.

  • rosencruz  (03.04.17 02:39:37)
biri c sinifi biri d. avantajlari/dezavantajlari o yuzden farkli, fiyatlari o yuzden birbirine yakin.

  • icim urperiyor  (03.04.17 03:56:46)
klasmanlarının alakası yok ama bu fiyat aralığında nissan note bakardım ben. daha kullanışlı buluyorum, üstelik model yaşı açısından da 2-3 sene fark var o fiyat skalasında.

veya her halükarda hem parçası hem servisi hem de gerektiğinde elden çıkarması açısından megane daha banko bi araç.
  • yuto  (03.04.17 04:20:26 ~ 04:20:42)
satışı çok ağır bir araçtır. bu yüzden gördüğün ilanlardan epey pazarlık payın olabilir.

megane ise çeyrek altın gibi uygun fiyat verirsen aynı gün satabilirsin. benim tercihim primera olurdu.
  • orpheus  (03.04.17 04:35:50)
primera'nın megane ile aynı cümle içinde geçmesi biz otoseverlere hakarettir. ama yine primera ile megane ın aynı cümle içinde geçmesi biz al-satçı çakal tayfa için yine hakarettir.

bence biraz karışık oldu ama çok iyi açıkladım.
  • prompter  (03.04.17 12:54:10)
almera bakabilrsin.

  • nuisance  (03.04.17 13:47:42)
tanıdıgım iki kişide vardı, biri yıllarca sorunsuz kullandı hiç şikayet ettiğini duymadım. Diğeri ise sanayiden çıkmıyodu önceki sahibinden kaynaklı arızaları vardı bir sürü. Ben bindiğimde hoşuma gitmişti

  • mirty  (03.04.17 13:56:17)