bahar alerjisi olanlar

bu sene rahat geçti mi sizde? ben bu sene ne ciddi hapşırık krizleri ne de gözde yaşarma yaşadım, bir iki gün sadece az rahatsızlık oldu gibi.

geçen sene şubat 20 de başlayıp mayısa kadar sürmüştü, mart ortası en çoştuğu zamandı.

sizde nasıl bu sene?

Aynen bende hic bisey olmadi ama tabi daha sanki nisan sonlarinda basliyodu benim

  • Take it away honey  (02.04.17 23:17:57)
Hapşırık krizleri tutuyor bende arada duact kullanıyorum ama etkisi varmıdır bilemedim

  • Humanimal  (02.04.17 23:20:44)
Bende daha bir şey başlamadı. Kardeşim dökülüyor.

  • Lim5  (02.04.17 23:23:38)
bende ağır bahar alerjisi var..

bu sene daha tık yok..

ama bence daha asıl zamanlar gelmedi..nisan ortasından mayıs sonuna bekliyorum ben
  • qazaqwsx  (02.04.17 23:24:39)
@qaz

hocam ama bende evin önündeki ağaç daha tomurcuk açmadan olurdu, zaten polen alerjisinin olayıda o. şimdi ağaç yapraklarla bezendi.
  • kurnaz  (02.04.17 23:26:49)
Kışın ortasından beri nefes alamıyorum, bahar alerjisi mi sayılır bilmiyorum. Hapşırma gibi şeylerim yok. Gözler, ağız, burun pek güzel yanıyor.

  • devilred  (02.04.17 23:27:42)
Hayattan soğutan bahar alerjim var. Daha kendini göstermedi, benim için erken sanırım daha. Nisan ortası falan çılgınlar gibi başlar.

  • voyager 1  (02.04.17 23:28:40)
Avusturyada bir seyim yok diye sevinirken su anda is dolayisiyla bulundugum italyada agzim burnum yamuldu alerjiden.

Gozlerim surekli musluk, burnum musluk... hapsirma olmadi henuz ama.
  • kuehles blondes  (02.04.17 23:35:17)
Ben de henüz zamanı gelmedi diyenlere katılıyorum. Daha cuma günü arkadaşım dalga geçti 'senin baharlik sesini duymaya da az kaldi' diye.

  • fraise  (02.04.17 23:35:21)
@kuehles
yandık haftaya o zaman ya, şayze.

  • kurnaz  (02.04.17 23:54:00)
benim de oluyor ne yazık ki, başlangıç tarihine 15 nisan bitişe ise 15 mayıs diyorum

  • free bird  (02.04.17 23:57:29)
Nisan sonunda başlıyor genelde benimki. Son senelerde hafif geçiyordu ama bu sene etkileri erken başladı. Sabahları hapşuruklar, göz yaşarmaları, burun akıntılar vs. Bilemiyorum yani pek.

  • sytemofadownmanyagi  (03.04.17 00:03:49)
abi bence de daha baslamadi. ama eli kulaginda gibi. merhaba sulanan kasinan batan sisen gozler.

  • sparkle kiddle  (03.04.17 00:04:27)
Bende de Mayıs'a doğru başlıyor. Yakında alırım alerji hapını

  • Euxinos007  (03.04.17 00:04:32)
benim zaten normalde de olan bi geniz akıntım var, bahar aylarında daha da artıyor ve burnum tıkanıyor genelde. öyle çok hapşırma tarzı yaşamıyorum ben. bi de gözlerim kaşınır işte. benim 21 mart gibi başladı gerçi çok şiddetli değil henüz ama artar yakında sanırım

  • nundu  (03.04.17 00:29:52)
nisan sonu basliyor benimki de. beklemiyorum ama geliyor maalesef :(

  • in vino veritas  (03.04.17 00:38:32)
1 martta başladı hala devam

  • cilekli krep  (03.04.17 01:05:09)
Hayır sürekli hapşırıyorum, burnum hep tıkalı. Üşütüyor muyum alerji mi anlamadım gerçi.

  • strangerinhere  (03.04.17 01:07:39)
Bu ay 2 hafta oldu, sonra geçti. Rahatız yani

  • nucleon  (03.04.17 01:20:06)
mart'ta başladı. fıs fıs bişey aldım, bi de antihistaminik.

burun spreyi yetiyor şu anda. sabah akşam 2'şer fıs. antihistaminik kullanmıyorum.

gelsin nisan mayıs ayları, gevşesin gönül yayları, bakarız o zaman.
  • stewie  (03.04.17 11:36:09)