Katlanabilir Bisiklet

Katlanabilir bisikletler hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullanan var mıdır? Sağlamlık açısından iyi midir?

Şu modelin 2. elini uygun fiyata buldum ama kararsız kaldım çok küçük gibi geldi.

www.hepsiburada.com

1- iyi dusunuyorum.

2- kullaniyorum.

3- saglam olanini alirsan saglam :)

Dahon oneririm. Keyif bisikleti olur alacagin bisiklet, maksimum hizi 30-35 gibi bir sey. Buyuk bisikletlere nazaran daga fazla efor harciyorsun bir yerlere giderken.

Bir yere bisikletle gidip bisikleti katlayip masanin altina koyunca cok guzel oluyor :) ben iyi ki almisim diyorum.
  • fakyoras  (02.04.17 21:07:41)
Kullanıyorum. Benim için tek avantajı katlayıp eve sokabilmek ve yazlığa arabanın bagajında götürebilmek.

Decathlon'da da çok güzel sıfır seçenekler var. Ben oradan almıştım.
  • hadi ya la  (02.04.17 21:13:20)
Kaça buldun? 400'e ise çok iyi, daha yüksekse özelliklerini iyice sorun(teker, fren vs. ne durumda?). Bir de küçük göründüğüne bakmayın, 1.80lik adamlar sürüyor.

Carraro sağlamdır; uçurumdan aşağı düştüm, ben öldüm, bisiklet hala hayatta.

Edit: Decatlon da düşünülebilinir, servisi iyi.
  • E.  (02.04.17 21:25:09 ~ 21:25:52)
iki tanesini kullandım biri çok rahattı diğeri çok kötüydü. aynı marka olmasına ragmen hem de.
şöyle 2 saniyede katlanacak, sorun çıkarmayacak bi bisiklet ben de istiyorum. büyük kolaylık gerçekten.

  • blackmamba  (02.04.17 21:30:22)
Kullanmadım ama zamanında araştırmıştım. Dezavantaj olarak akla gelebilecek her konuyu çözdüğü için Dahon'u öneriyorlardı. Katlanan bisikleti icat eden de oymuş.

  • grgn  (02.04.17 21:56:48)
Decatlondan aldık biz, tavsiyem tek vitesli alma, katlayıp arabanın bagajına atmak falan süper oluyor, toplu taşımada da kullanabilirsin

  • ringinthered  (02.04.17 22:35:46)