ekşi duyuru'daki eski hesabı silmek

ekşi duyuru'da bir hesabım vardı. nickim dışarıya deşifre olduktan sonra silemedim. şifremi ve mailimi hatırlamıyorum. hesabı nasıl silebilirim? mailini nasıl öğrenebilirim?

site adminsizlikten felç sanırım.

  • baskin  (02.04.17 17:18:43)
hocam kusura bakma da adamlar sana izin verip hesabı kapatsa bu yöntemle benim hesabı bile kapatırsın. öyle bir dünya yok maalesef.

  • bohr atom modeli  (02.04.17 18:36:48)
Mesele şudur:
Şurada bir hesabım var. (sade duyuru hesabı)
2 sene önce hesabı kapattım.
Yazdıklarım silineceğini farz ederek.
Sonrasında bugün deşifre oldu.
(Ben yazdıklarım silindi sanıyordum)
Hesaba giriş yapamıyorum.
Hesaba giriş için daha önce kapatıldığı için adminin aktif hale getirmesi gerekiyormuş.
Şifreyi tahmin edebiliyorum.
Maili bilmiyorum.
Şifreyi unuttum kısmı bir işe yaramıyor.

Hesabıma girip bazı sorularımı sileceğim.
Hali hazırda olan hesap rehin alınmış durumda.
  • baskin  (02.04.17 18:49:40)