Dövmem tutmadı sanırım

Birkaç yerde üstte ki siyah tabaka sıyrıldı, altı sisli ten rengi. Diğer kısımlarda da birkaç nokta aynı şekilde gölgeli. Bunu görünce dövmeden umudu kesecek gibi oluyorum. 6 gün oldu dövmeyi yaptıralı. Dövmeci baştan söylemişti olabilecekleri zaten ve bu olanlarda ihtimaller arasındaydı yeniden üzerinden geçecek yani.
Ama sanki tutmamış gibi geliyor bana. Canım çok sıkıldı. Sanki üzerinde mürekkep bir tabaka var, o düşünce gölgeli birşey çıkacak ortaya.
Of of. Merdiven altı bir yerde yaptırmadım bu arada, gayet profesyonel birisi yaptı.
Sizce normal mi böyle olması?

Bence normal, fotograd koyar mısınız?

  • swalloww  (02.04.17 02:27:05)
i.hizliresim.com

Yeni krem sürdüm. Üsttekinin alt tarafı baya gölgeli ten rengi gibi duruyor
  • pavlis  (02.04.17 02:31:06)
Bazı bölgelerde boya tamamını kusmuş gibi duruyor :( yaptırdıgınız yere bi gidin bence. Sorun varsa düzeltirler

  • swalloww  (02.04.17 02:54:52)
normal bro. siyah dövmede olur bu. bi rötuş yapar, düzelir.

  • zirrealist  (02.04.17 05:30:54)
tekrar üstünden geçecek. tutana kadar

  • cekilmis gayfe  (02.04.17 10:55:21)
bana da bi sorun varmış gibi gelmedi.

  • reavelyn  (02.04.17 12:14:40)
normal, 1-2 hafta daha bekle o zaman belli olur tam nasıl oldugu, kremle beraber mürekkebin bir kısmını kusuyor

  • mirty  (02.04.17 12:33:35)