Legion

Merhaba,

www.imdb.com
Bu diziyi izlediniz mi? 1. sezonu tamamlamış sanırım.
Yeni bir dizi izleyesim var bu hafta sonu, tavsiye eder misiniz?

Dizi ile ilgili adı ve janrı dışında hiçbir bilgim yok, okumak da istemedim spoiler yememek için.

Bilim kurgu, felsefe, psikoloji, doğa üstü, fantastik severim.

Cevaplar için teşekkürler^^

Sevdiğinizi yazdığını şeylere kıyasla söylüyorum, herhalde çok seveceksiniz.

Dizi daha önce benim hiç izlemediğim bir bakış açısından mutant, süper kahraman -veya artık buna yakın her neyse- kalıplarındaki bir hikayeyi işliyor. Bence gerek görsel, gerek hikaye, gerek anlatım teknikleri açısından benzersiz ve harika bir iş. Benim izlediğim en iyi birkaç diziden biri.

Ama burada şöyle bir ayrım yapmam lazım. Legion'ın ne olduğu bilip izlemekle, haberdar olmayıp izlemek arasında fark olabilir. Anlatısı size biraz yorucu ve karmaşık da gelebilir. Gelmeyebilir de pek tabi. Ama kesin izleyin derim, hikayeden ve evrenden hiç haberdar olmayan birisi için de harika bir iş bana kalırsa.
  • dartdevil  (01.04.17 14:30:33)
ooo bomba bir dizi. uzun zamandır böyle güzel dizi izlememiştim şahsen. spoiler olmaması için pek bir şey demiyim. marvel yapımı olmasına rağmen klasik marvel filmleriyle falan pek alakası yok. kesin izleyin.

  • dedimmidemedimmi  (01.04.17 14:35:44)
ooOO bazi sahneleri acar acar izlersin :)

  • melancholia  (01.04.17 15:24:19)
izledim.
çok teşekkür ediyorum üçünüze de^^
beynim yandı.
WOW.
  • neyleyim  (02.04.17 19:55:27)