ayakkabidaki kalici koku

4 5 senelik bir ayakkabim var hatta belki daha eski ama hala tas gibi ama ben bunu 1 sene falan giymedim kalici bir koku sindi diye gecenlerde artik giyeyim dedim iki ic gun giymeden sonra malum koku tekrar hortladi ki 1 sene boyunca cogunlukla acik alanda bekliyordu dolap icinde falan degil yani ama durum bu. Buna bir care yok mu bi gun gelecek bekaretimi kaybetme sansimi bu ayakkabinin kokusu yuzunden kacirmak istemiyorum.

büyük bir parça pamuk kopar, sirke dök üzerine biraz, ayakkabının içine koy. aynı şeyi diğer teki için de yok. istersen öncesinde sirkeli bez ile de silebilirsin. çok nemli bırakma ama. kokuyu alır. ayakkabılar muhtemelen rutubetli bir yerde kalmış olabilirler.

  • cliquot  (31.03.17 15:56:54)
60 ay dolmuş sen papuçları okula kaydet artık. İmkanın varsa yeni bir ayakkabıya geç, ayak sağlığı önemlidir.
Büyük bir ihtimal mantar-bakteri kaynaklıdır koku. Mantar spreyleri satılır eczanede, içine iyice boca edip 1 gün bekle.

  • rastinon  (31.03.17 16:02:20)
  • supermatik  (31.03.17 16:09:21)
çöpe at.

  • pinkpeony  (31.03.17 16:17:46)