Hoşlanıyor mu, var mı bir gelecek?

Bir arkadaşımın derdi beni gerdi:

Bir kızdan hoşlanıyordum. Ama o kendi arkadaşıyla aramızı yapmaya çalıştı, baktım umut yok, biraz takılayım dedim, o da içime sinmedi. Bir süre görüşmedik, sonra ona açıldığımda bu kız meselesinden dolayı ağzıma sçtı, sanki ben istemişim gibi. Bir süre daha geçti, tekrar aramız düzeldi gibi ama korkuyorum tabii artık sevdiğimi söylemeye, görüşmek istiyorum. Sonra bu bir gün benim bulunduğum şehre gelecekti iş için, öyle ayak üstü olur mu? O kadar dedim bu gece kal bende diye, "yok kalamam" dedi gitti. Sonra bir baktım her yerden engellemiş beni. Hala seviyorum, yine tutamadım kendimi yazdım. Şimdilik iyi gidiyor gibi ama ne dersiniz olur mu bu iş?

Olmaz. Kıza oyuncak olmuş.

  • arnold schwarzeneger  (31.03.17 12:08:43)
hoşlandığın kız sana arkadaşını yapmaya çalışıyor, sen o kıza değer vermediğin halde bunu kabul ediyorsun ve sonra dönüp tekrar hoşlandığın kızla bir şeyler olmasını umuyorsun.

kızın seni ciddiye almaması normal değil mi?
  • filteria  (31.03.17 12:22:23)
Ya bu benim!! Hikayemi çaldın hepsini koy bari!!! Çocuk da kıza zamanında iki kızı aynı anda idare ediyorum yeaa, saf kızları kandırıyorum dediği için kız samimiyetine inanmamıştır belki.

@beni bir tek filteria anlamış.
  • geçerkenugradım  (31.03.17 12:30:58 ~ 12:32:27)
şimdilik iyi gidiyor derken?

ksuura bakma ama iyi giden bişey yok. oyuncak olmuşsunuz.
  • elorelia  (31.03.17 15:19:56)
@geçerkenuğradım
Söyledim sana hikayeni karşı tarafın ağzı ile yazarak koyacağım diye, kötü niyetim yok, sadece kendi hislerimize odaklanırken, karşı tarafın hisleri olduğunu da düşünmeli.
Sana bol şans!
  • SiyamkedisiZorro  (03.04.17 15:29:19)