Atasun Optik ve Numaralı Güneş Gözlüğü Sorunu

Merhaba,

Geçen hafta atasun optiğe giderek bir tane numaralı güneş gözlüğü aldım. Numaralı olduğu için normal camları istediğim gibi boyayıp kaplayacaklardı. Bana bazı seçenekler sundular (Farklı renk kaplama gibi). Sundukları seçenekleri beğenmedim ve orjinal camlar nasılsa aynı olmasını istedim. Gözlüğün orjinal halini de baya beğendim. Gözlüğüm 1 hafta içinde hazır olacağını söylediler.

Bugün gittim aldım. Ama camların orjinal hali ile alakası yok. Orjinal halinde gözlerim dışarıdan baktığında gözükmüyordu. Şu an baya bildiğin gözüküyor. bildiğin sinemalardaki 3d gözlükler gibi olmuş.

Şimdi ben camların değişmesini yada orjinal halinde olması şartı ile yeniden boyanmasını istiyorum. En kısa sürede gidip değişim isteyeceğim. Başına böyle bir durum gelen oldu mu acaba? Atasun'un böyle biri durumda tutumu ne olur?Müşteri odaklı mı yoksa işi yokuşa mı sürerler?

Sorunu çözüme kavuşturmazlarsa, gözlüğü komple geri iade etmek istesem, ürünü iade edebilir miyim?

başka yerde yaptırsan da aynı memnuniyetsizliği yaşayacaktın. Orjinali gibi olmuyor. Numaralı gözlük kullanıyorsan güneş gözlüğünü lensle kullan ya da numaran düşükse lenssiz idare et.

Tamamen elimde patlamasın diyorsan eski camlarını takıp çerçeveyi iade et.
  • empedokles  (30.03.17 22:43:21 ~ 22:45:07)