Arabadan anlayan arkadaslar

Hepsinin fiyati ayni, hangisini tavsiye ederdiniz?

www.subito.it

Volkswagen new beetle 1.9 tdi tabiki..

  • jamswety  (30.03.17 17:37:26)
mercedes en iyi marka degil miydi ya? kafam karisti :D

  • nihanihan  (30.03.17 17:39:00)
italya'da italyan arabası kullanılır. kesinlikle a serisi gibi farı, tamponu, kapı kolu, aynası pahalı olacak araçlar alma çünkü italyan sürücüleri ve şehri içinde onları sağlam tutman mucize olacaktır.

grande punto, panda gibi modellere yönelmen daha sağlıklı olacaktır.
  • rain when i die  (30.03.17 17:42:01)
vw iyi bence. ikinci el bu kadar ucuzsa vergi ve sigortadan para kaybedildiğini söylemişti bir yakınım. bilemedim.

  • tukenmez adam  (30.03.17 17:42:18)
@rain when i die, kaza durumlarinda sigorta karsilamiyor mu masraflari :/

  • nihanihan  (30.03.17 17:49:26)
smart al otopark problemin olmaz :)

  • cekilmis gayfe  (30.03.17 17:49:29)
Mercedes'leri cope atabilirsin. Bence de beetle en mantiklisi.

  • buenos  (30.03.17 17:50:09)
@cekilmis gayfe ailem gelecek onlarla seyahate cikicaz 2 kisilik araba dusunmuyorum o yuzden :d

  • nihanihan  (30.03.17 17:54:16)
ya biri su guzelim mercedes a serisinin hem de bu fiyata niye ideal olmadigini soyleyebilir mi? meraktan soruyorum cunku mercedes in kalitesi tartisilmaz diye biliyordum.

  • nihanihan  (30.03.17 17:55:40)
ahahsh abi fiyatlara bak ya su listedekilerin en kotusu trde 15000.

beetle yada a serisi.
  • carabelli  (30.03.17 17:58:10)
erasmus yaptığım şehirde halen insanların 80 model fiat panda kullanmasının bir sebebi olmalı nihanihan :) kasko da beleşe yapılmıyor tabi ki.

herkese anlatırım, bizim ev sahibinin peugeot 307'si vardı (adam belediyenin avukatlarından) ve aylarca arka farı kırık gezdi, tenezzül bile etmedi. ama biz rahatsız olur yaptırırız, sonra da kol gibi girer bize.

mercedes a serisi'nin ancak günümüz kasası alınası bir otomobil. ancak senin paylaştığın ilk kasaya dudak bükerim. esp takılı olmadan geyik testinde gazeteciler önünde takla atmış bir otomobildir kendisi.

new beetle'ın ise hem şimdiki kasası, hem daha önceki kasası balondur. sadece tasarımı var o kadar.
  • rain when i die  (30.03.17 18:02:55)
o zaman tekrar soruyorum, sigorta karsilamiyor mu zararlari :d

  • nihanihan  (30.03.17 18:05:11)
sigorta karşılamıyor mu zararları diye soruyorsun da. ben de diyorum ki 1000 euroya aldığın arabaya 10000 euro kasko masrafı neden yapasın ki. üstüne hatanın senden olmayacağını kanıtlayacaksın da fişmekan da ohooo.

  • rain when i die  (30.03.17 18:08:39)
sordum onu burda cok kisiye, yillik sigorta maksimum 1000 euro oluyomus abarttin :d

  • nihanihan  (30.03.17 18:11:14)
@nihanihan Avrupa' da tecrubeniz yoksa sigorta cok pahalidir, 17000 poundluk arabaya yillik 18000 pound sigorta odeyen arkadasim var :).

  • buenos  (30.03.17 18:17:42)
Sozkonusu italya olunca iyi araba vs diye bir secenek yok.italyada ufak araba kullanilir.aksam eve geldigimde oraya gore upuzun zafirayi parkedecek yer bulmam bazen yarim saatimi aliyor.garaj kirasi cok yuksek,zaten yerde yok.mecbur marinaya gidip saat aciyorum,dunya para.panda olur,toyota igo olur,vw ufak olani var o olur.

  • duptıs  (30.03.17 20:59:09)
Mercedes a yi sormussun,ciktiginda da tutulmayan bir kasaydi o,donemine gore yenilik denemesiydi aslinda.
Yasli arabalara girme,bu arkadaslar araclarina pek bakmiyorlar,servis ucretleri,kosullari yuksek buna karsilik En azindan trieste bolgesi icin sunu soleyebilirimki iscilik kaliteleri cok dusuk.bir arabayi kendi servisine 10 sefer yollayip hepsinde sacma sapan sonuclarl geri alabiliyorsun.
Sigortayi kendi bolgen icin sor,uygulama farkliliklari var.serviste sigorta odemeden araci salmiyor,bazen uzun zaman alabiliyor aracini geri alman.bizim mali musavir hergun acip kufur ediyordu sigortaya.
  • duptıs  (30.03.17 21:09:52)