Haziran'da Sırbistan

Denize girmeli, vizesizSırbistan turu tavsiyeleriniz var mıdır? Turla mı gidelim ? Kendi imkanlarımızla mı?

Mobilden yazıyorum yazım hataları için kusura bakmayın.

Teşekkürler

Edit: ben eksik yazmısım sırbistan, karadağ, bosna turu istiyoruz

sırbistan'da deniz yok ki? tuna'ya ucundan girebilirsiniz isterseniz.

  • tepedeki psychedelic adam  (30.03.17 16:17:30)
Sirbistanda deniz yok.

Zemun'da ada filan var ama tuna'ya girmelik.
  • kuehles blondes  (30.03.17 16:19:54)
Bosna'da Neum'da girebilirsiniz ancak.

  • led zeppelin dinleyen kadin  (30.03.17 16:37:37)
deniz için karadağ'a gideceksiniz

  • cekilmis gayfe  (30.03.17 16:43:37)
Deniz için hırvatistan split, hvar adası vb lokasyonlar uygun olur. Vize var ama çok kolay alınıyor. Tur tavsiye etmem. Booking, TripAdvisor yeter program yapmak için. İyi tatiller.

  • baleyapansuaygiri  (30.03.17 17:39:43)
Tur tavsiye etmem. Araba kiralayin. Biz Makedonya'dan kiraladik gidecegimiz her yeri gezdik. 5 kisi gezebilirsiniz boylece. Ehliyet yoksa o zamana kadar alabilirsiniz belki de.

  • Traveller  (30.03.17 17:59:43)
schengen varsa deniz için yunanistana ya da hırvat sahillerine gidin.
Yoksa budva, kotor ve hersek novi ye gidebilirsiniz.
Sırf deniz için karadağı tavsiye etmem.

Bizim sahiller daha güzel bakma sen.
  • gibicibicis  (30.03.17 20:35:43)