Hukukçular bir bakın miras meselesi

Arkadaşlar merhaba,
Zamanında anneannemden 2 apartman dairesi ve bir bahçeli ev kalmıştı. Kardeşler bunu hepsi bir daire alacak şekilde bölüştü. Değerleri eşitti hatta bahçeli ev daha değersizdi. Konumuz ise bu bahçeli ev 5 yıl sonra kentsel dönüşüm ile müteahhit 'e verildi. Oradan 5 apart daire getirisi oldu ve şuan diğer kardeşler kandırıldık mahkemeye vereceğiz diyorlar.

Mahkeme bu olaya nasıl bakar ? Anneannem vefat edeli 10 yıl oldu.

versinler. bi bk çıkmaz ondan.

  • stewie  (30.03.17 13:31:18)
Karşılıklı rıza ile alım satım gerçekleşmiş. Evin değerinin artması ile miras arasında herhangi bir bağ yok. Miras zaten yasal şekilde yapılıp karşılıkli alım satım olmuş.

  • Fritz-X  (30.03.17 13:39:41)
Merhaba. Burada açılabilecek bir dava yok. Kardeşler korkutarak burdan birer daire koparır mıyız peşinde. Korkmayın.

  • rucka boji  (30.03.17 13:44:31)
dava açarlar ama kazanamazlar.

  • avalist  (30.03.17 13:46:54)