[]

Asus zenfone 3'ü nasıl bilirsiniz?

Var mı kullanan yorum yapabilecek aranızda? Ayrıca asus'u bir telefon üreticisi olarak nasıl bilirsiniz?

Ayrıca bu fiyat aralığında (1500tl civarı) başka öneriniz varsa yazabilirsiniz.


 
Ben asus zenfone 2 kullanıyorum. 1 seneyi gecti. Abuk sabuk bir sorun yasamadim. 4 gb ram var ve hızından memnunum. Tasarimi hos, kullanim arayuzu de guzel. Kamera arka 13, ön 5 megapiksel. Düşük sayılmaz ama ben bi türlü duzgun ayar yapıp iyi fotograflar cekemedim. Sorun bende muhtemelen.
Yani genel olarak asus markasına güvenebilirsin bence. O "yeni" ya da "az tercih edilen" marka şüphesini haketmiyor.

  • klar  (30.03.17 14:50:33) 
Zenfone 5'i 2 sene kullandım, şimdi kardeşimde o kullanıyor. Asus'un ilk telefon serisi olduğu için çekinerek aldım ama hiç sorun yaşatmadı diyebilirim. Şarj problemi olmasa hala kullanıyor olurdum. Zenfone serisi kullanan cevremdekiler de memnun kaldı.


  • doxanikee  (30.03.17 15:39:17) 
Editleyemiyorum da şarj problemi dedigim şarj süresi kısa geliyordu. Donanımsal bir problem olmadı.


  • doxanikee  (30.03.17 15:40:29) 
Ben acayip memnunum. Donanimi, kamerasi, ekrani vs gayet guzel. Guncellemeleri belirli araliklarla geliyor, sorun oldugunda duzeltiliyor bir sonraki guncellemede. Yillardir bilgisayarlarim hep ASUS, cok severim kendisini. Ona ragmen telefonunu bu kadar iyi beklememistim acikcasi. Fiyati da uygundu ben alirken.

Edit: Zenfone 3'te sarj gayet iyi. Kisa surede doluyor, normal kullanimda 24 saati rahat deviriyor.
  • evrim halkasi  (30.03.17 16:01:31 ~ 16:02:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.