[]

Dis fircasi temizligi

Dislerinizi fircaladiktan sonra dis fircanizi nasil temizliyorsunuz? Sadece suya tutup elinizi surtmek yetmiyor bence. Diplerinde macun kalintisi kaliyor. Suya falan mi koymali ki?
 
ılık tuzlu suda 1 gün bekletebilirisiniz


  • otonomo  (30.03.17 01:08:14) 
fırçalama sonrası tekrar suya tutup kalan macunlar için tak tak diye traş bıçağını vurur gibi yandan yandan lavaboya vuruyorum. akıyor. düzenli yapınca zaten birikmiyor.


  • tolgan  (30.03.17 01:13:59) 
Elimi yıkadıktan sonra sertçe diplerini eşeliyorum fıçı fıçı diye. Birkaç fırçalamada bir yapıyorum temiz kalıyor


  • helena  (30.03.17 01:28:15) 
bendeki elektrikli diş fırçası. işim bitince sıcak suyu açıp altına tutuyorum.


  • silver apple  (30.03.17 03:30:44) 
İki haftada bir falan sirkeli ilik suda bekletiyorum 10-15 dk kadar, yeni gibi oluyor


  • ma ya  (30.03.17 09:38:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.