ekşi sözlük kullanıcı profil sayfası değişikliğini nasıl buldunuz?

aşırı berbat ve yorucu olmamış mı sizce de?

Rezalet olmuş ama takmayacaklar tabii insanları. Alışmak zorunda kalacağız.

  • patatesli yumurta  (29.03.17 15:45:13)
ben beğendim. eskiden sadece başlıklar olurdu, entry'yi görmek için basmak gerekirdi. şimdi entry'ler gözüküyor zaten.

  • fakyoras  (29.03.17 15:52:59)
o yönden iyi gibi ama hani bazı web sitelerinde özellikle de sıkça sorulan sorular kısmında soruların yanında soruları açıp kapamak için artı tuşu olur ya, burası da öyle olabilirdi.

  • m e b  (29.03.17 16:01:59)
düzgün çalışan bir şeyi kurcalayıp işlevsiz hale getirmek nasıl olur? işte bu soruya verilebilecek güzel bir yanıt, ekşi kullanıcı profil sayfası değişikliğidir.

  • fij  (29.03.17 16:06:39)
ÇOK KÖTÜ

  • nickini degistiren yazar  (29.03.17 16:09:54)
anlamsız olmuş da çok tepki gösterecek kadar ciddi bir değişiklik değil bence. tasarımları yapan ekip kimse aşırı başarısızlar.

  • doxanikee  (29.03.17 18:03:38 ~ 18:04:04)
önceki daha derli topluydu sanki bu biraz daha kötü olmuş

  • basond  (29.03.17 18:27:18)
ben ekşisözlük'ü çok kullanan biri değilim, ama benim açımdan çök kötü olmuş. zaman zaman kişilere girip eski yazdıklarına falan bakıyordum. şimdi anladığım kadarıyla öyle bir şey uygulamada neredeyse imkansız.

+bir de kişi nedir ne değildir, bir konuda bilgili midir, kafasından mı sallıyor diye kontrol etmesi daha kolaydı. eski eskide kaldı ama artık ekşisözlük iyice anonim insanların anlık ileti paylaşımı yaptıkları bir site haline geldi.

++başta dediğim kısım değişmiş (ya da, sanmıyorum ama, ben fark edememiştim). çünkü artık mümkün.
  • misterturist  (29.03.17 18:38:06 ~ 15.04.17 15:27:55)
insanları soğutmak için daha ne yapabilirler çok merak ediyorum

  • sen de git sen de unut  (29.03.17 22:46:50)