Hayir cadirindakiler slogan atmamıs mi sadece?

aktuelarsiv.com

Soylenebilecek, elestirilebilecek bir suru sey varken, fikirleri medeni sekilde ifade etme firsati bulmusken (dogrusu yanlisina deginmiyorum) sadece sloganvari ici bos sekilde konusmamislar mi?

Comar diye nitelendirilen insanlarin sadece farkli seyler soyleyenleri bence. Tipki digerlerini dinlerken gerildigim gibi sunlari dinlerken de gerilsim. Cumhurbaskani iyi sabretmis bence.

Ben 5 dkdan fazla dinleyemez veya cevap vermeye usenirdim sahsen.

Edit: aktroll, bilmemne diye yaftalayacaklara pesin not; beni taniyanlar bilir.

Hem uykusuzluk, hem mobillil yuzunden bir suru imla hatam olmus, affola.

En azindan basligin sonu "atmamis mi sizce?" olacakti.
  • evrenos gazi  (29.03.17 05:30:19)
gereksiz yere şişirilen bir başka mevzu. seçime neredeyse 15 gün kalmış, 15 yıldır fikri değişmeyen adam çadırda mantıklı bir sohbet üzerine kalkıp da oyunu değiştirmez. mantığıyla hareket etse zaten en başından beri tarafı evet cephesi olmaz. oksimoron bir durum yani. cumhurbaşkanın oraya -hakaret edilirse oradan mağduriyet puanı kaparım (bu milletin cumhurbaşkanına ağıza alınmayacak hakaretler ettileeer), yok eğer beni über zeki biçimde köşeye sıkıştırırlarsa zaten tebaamın kararında bir değişiklik yaratmaz- mantığıyla gittiği bu kadar açıkken, konuyu uzatmak yersiz. ha yok eğer sizin sıkıntınız muhaliflerin de diğerleri kadar aptal olduğuyla alakalı ise, genel olarak öyle evet, bunu çadır sohbetiyle keşfetmiş olmanız sizin ayıbınız.

  • yeraltindan potlar  (29.03.17 08:03:11)