Avatar: The Last Airbender gibi dizi

kaç yıl oldu izleyeli, bir çok bölümünü tekrar izledim hala tadı damağımda. Bunun gibi bir dizi önerene rep yağmuru vaadediyorum.

(bkz: death note) tek kelimeyle şaheser. üstüne tanımam.

  • insan opusen hayvandir  (05.01.10 15:52:07)
kısa bir anime serisi war. afro-samurai. o da çok iyidir. ama avatar'dan tamamen farklı. ama güzel.

naruto var avatar gibi olmasa da iyidir ama çok uzun 400 bölüm falan var. ben en başından takip ediyorum bitsin die dua ediyorum artık.

full metal alchemist var o da çok iyi. avatar tadı onda da yakalanabilir.
  • ayiadam  (05.01.10 15:52:38)
fma superdir,

helsing,
kaiba
uzun olsa da bleach derim son oalrak.

elfen lied
ergo proxy

de denenebilir.
  • bryan fury  (05.01.10 16:11:45)
anime seven sevmeyen, animelere çizgi film diyenler başta olmak üzere herkese Death note u tavsiye ederim.
Tabi bleach de iyidir ama anime sevmeyen biri sevmeyebilir (:

  • Frau  (05.01.10 16:17:18)
denesin yea, belki sevecek ?

  • bryan fury  (05.01.10 17:11:40)
nemtersis aynı tadı bulamazsın demiş ama ben özellikle Bleach i tavsiye edeyim sana o zaman :)
uzun diye ben de pek önermek istememiştim ama bi başla özellikle 30 60. arasını izledikten sonra hoşuna gitmezse yırttın yoksa kaçarı yok 250 lere kadar izlersin :) şu an 252 de ama 400 den önce bitmez Bleach (: Başla şimdiden anca yetişirsin.

Hem niye uzunlar tavsiye edilmesin ki.
ama Death Note u mutlaka izle.
  • Frau  (05.01.10 17:26:27)
avatar a yakın tad da bi şey varsa full metal allchemist'tir. death note iyidr güzeldir de avatarla ilişkilendirmek saçma olur. :D

  • rurouni  (05.01.10 18:59:07)
death note gerçekten iyidir.
animasyondan sonra filmlerini de izlersin tadından yenmez

  • fenrir greyback  (05.01.10 19:53:02)
Cowboy Bebop
Black Lagoon

  • nebookyn  (09.01.10 23:10:43)