biriyle ilk sevismeniz

her zaman cok uzun mu sürer?

aşırı kısa sürüyor. ama kişiden kişiye değişir.

  • fyodor fyodorovic  (28.03.17 19:44:10)
Benim baya baya bi uzun surmustu. Tabi sevisirken erken bosalmiyim die İlyas salmani fln düşünmüştüm. Fikrimin ince gülü filminin sahnelerini canlandirmistim

  • all girls dream  (28.03.17 19:45:32)
Kısa olur. Zamanla artıyor o merak etme.

  • patatesli yumurta  (28.03.17 19:50:08)
Benim sevişmeler genelde kısa sürmüyor, yani ön sevişmeyi bile uzun tutmaya çalışırım ben.

İlk sevişme dahi olsa, kendini kontrol altına almak lazım ve karşındakini de düşünmek lazım. Yani bence ilk sevişme bile olsa, uzun olmalı, uzun sürmeli.
  • MaNOfTheYear  (28.03.17 19:57:19)
gencler sevisme sekssiz, ya da cok sonrasında seksli. herkes intercourse suresini yazmıs bence:/

  • art vandaley  (28.03.17 20:03:26)
ha. o zaman uzun sürer tabi. sürmesi gerektiği kadar sürer yani.

  • fyodor fyodorovic  (28.03.17 20:05:07)
sürmesi gereken nedir? 2 saat 3 saat? sabaha kadar?

  • art vandaley  (28.03.17 20:43:37)
En son ne zaman sevisildigine gore degisir bence..adam 1sene kimseyle sevismediyse cok uzun surecegini sanmiyorum

  • astrid  (28.03.17 20:51:03)
sevişme işdeş bir fiil, iki kişi ile yapiliyor. iki kişi de ne kadar uyumlu ise o kadar sürer. en iyisi en uzun süreni degil, iki tarafın da birlikte yükseldigi, birlikte alcaldigi.

  • thewizardofearthsea  (28.03.17 21:28:44)
yani bi yerde iki taraf diğer aşamaya geçilmesi gerektiğini ya da bitirilmesi gerektiğini anlar. bu çiftlere bağlı bi durum. o yüzden sürmesi gerektiği kadar dedim. ben de böyle bin kere sevişmiş gibi konuşuyorum bi gülme geliyor...

  • fyodor fyodorovic  (28.03.17 21:35:41)
Bu soru neyi soruyor, çok uzun süre ne kadardır, sekssiz sevişme nasıl oluyor, herkes nasıl anlaşmış ve konu İlyas Salmana nasıl bağlandı?

  • osssy  (29.03.17 00:21:05 ~ 00:32:00)
ossy+1
önsevişmeyi soruyorsan genelde uzun tutmaya çalışırım, ilk defa birlikte olunacaksa belki bir parça daha uzun ama süre veremem karşı tarafın isteğine de bağlı, zaten aşırı uzamadan birleşme ihtiyacı doğar iki taraf için de.

  • limoncello  (29.03.17 01:30:26 ~ 01:40:52)
bir kızla 3 saat sürmüştü. sonra alışkanlık yaptı.

  • tughan  (29.03.17 02:09:13)
ten uyumuna göre değişir bu. saatler de sürebilir. 10 dakika sonra aman yeter sıkıldım diyerek kalkıp gidebilirim de.

  • orpheus  (29.03.17 02:53:59)