[]

Nintendo konsol sahipleri

Selamlar
Amacim nintendo exc, ozellikle de zelda serisini oynamak. Hic oynamadim simdiye kadar. Mumkun oldugu kadar eskiden gunumuze-ocarina of time falan- oynayabildigimi oynamak istiyorum. Evde oynayacagim tasinabilir olmasi muhim degil. Wii u alsam mi diye dusunuyorum. Kullananlar tecrubelerini paylasabilir mi, hangi konsolu almak en mantikli, switch mi almali illa ve switchte eski zeldalar rahatlikla oynanir mi, en onemlisi de en uygun nereden alinir mesela amazon.de den falan alinir mi?
Tesekkurler simdiden


 
İlk defa Zelda oynayacaksın N64 versiyonunu dene önce. 99 puan falan almıştı zaten metacriticte.


  • patatesli yumurta  (27.03.17 19:42:30) 
eski oyunlarıda oynıcam dersen bütçene göre ya 2ds yada 3ds al mis gibi oynarsın. sadece en yenisi yok tabiki.


  • biergarten  (27.03.17 21:41:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.