Samimi kız arkadaşa ne alayım?

Geçen sene fotoğraf albümü yapmıştım. Tekrar fotoğrafla ilgili bir şey yapmak istemiyorum.
Aklımdakiler; fanusta balık, saksıda çiçek, zarif bir kolye vs.

kişiliği de baya mükemmelliyetçi, her işinde titiz davranan, tutkunu olduğu her hangi bir kitap-film olmayan, 24 yaşında Yeni evli biri.

En ufak bir fikir verirseniz belki aydınlanma yaşayabilirim. Samimi kız arkadaşlarınıza ne alıyorsunuz?
Etkinlik biletleri de mümkün değil pek :/

Bodur kumkuat fidanı alın saksıda.

  • iddaaci  (27.03.17 17:31:10)
balıkları fanusta hapsetmeyelim.

saksıda çiçek yerine terrarium daha hoş olabilir.
  • eeb  (27.03.17 17:31:58)
terrarium demeye gelmiştim ama adını bilmiyordum google'a kavanoz ekosistemi falan yazıyordum tam ki eeb'i gördüm.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.03.17 17:45:23)
bonsai olabilir.

  • zoque  (27.03.17 17:47:07)
Terrariumlar bana hep ederine göre pahalı gelmişti. Saksıda menekşe bile daha güzel değil mi ama?
Bodur kumkuata bakayım.

  • cikolata selalesi  (27.03.17 17:57:13)
illa çiçek böcek mi olması lazım?
tshirt bastırabilirsiniz;
s-media-cache-ak0.pinimg.com

ya da buna benzer bff konseptli bir şeyler:)
  • demoniclewinsky  (27.03.17 18:03:01 ~ 18:06:44)
@demon my bf is better Than yoursu çok sevdim. Kadıköy'de böyle tişörtler satan yerler vardı oraya da bakacağım.

  • cikolata selalesi  (27.03.17 18:12:13)
kadıköy cemil ozalitte tshirt baskı yapılıypr. h&m'den fln tshirt alıp orada istediğinizi bastırabilirsiniz.
(ozalitçide de tshirt var ama modelleri güzel değil)

  • demoniclewinsky  (27.03.17 18:24:54 ~ 18:48:08)