iyi bir muhasebeci nasıl bulunur

azcık çakal ,
dürüst ,
işini zamanında yapan muhasebeci bulmak için hangi kriterlere bakmak lazım

nasıl değerlendirilir
hangi kriterlere göre
bu arada izmirdeyim
önerilere açığım

tam şehir soracaktım aynı yerde olduğumuzu farkettim izmirin neresindesin, karşıyaka yada aliağa da olması sorun olmazsa sana 2 kişinin telefonlarını ve isimlerini verebilirim kendi çalıştığım muhasebeciler. karşıyakada olan için özellikle feci kefilirim biraz çakaldır ama izmirde daha iyisi olduğunu sanmıyorum.

  • exodia  (27.03.17 11:44:21)
istanbulda mali müşavirim. işini iyi yapanların müşteri sayısı 200-300 adet olmaz genelde ve 3 kuruşa iş yapmazlar, asgari fiyatın altında almazlar. ufacık bir dükkanda 1-2 kişi çalışıp 300 müşterim var diyorlarsa kaçın. her şeyde olduğu gibi ucuz etin yahnisi durumu bu meslekte de mevcuttur.

uzun vadede muhasebeciden kıstığınız para size çok daha sağlam vergi cezası olarak dönebilir.
  • levyashin  (27.03.17 13:06:15)