[]

damatlik papyon

ariyorum, degisik bisiler de bakiyorum, ne onerirsiniz? igsye falan bakmistim cok uyduruk geldi.

siz olsaniz klasik bisiler mi tercih ederdiniz degisik bisi mi?

bir de kaliteli ve guzel bir papyon nereden bulabilirim? hepsi ayni geliyor bana bulduklarimin

 
Dufy ve W Collection'a bakabilirsin. Genelde değişik, kaliteli ve güzel modelleri oluyor. Onun dışında bordo rengini seviyorsan aklında bulunsun ve tek renk bir papyon alırsan da puantiyeli bir mendil vs. çok hoş durabiliyor. Biraz tuzlu olabilir ama bu 2 markaya bakman iyi olabilir farklılık için.


  • dartdevil  (26.03.17 20:42:00) 
Network e bakabilirsin.


  • vampir akrep  (26.03.17 21:07:49) 
instagram.com

Bu linktekine bayılıyorum. Alternatif olarak değerlendirebilirsin.
  • fragile lady  (26.03.17 21:21:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.