Feremonlu Parfüm ??

Böyle bir parfüm varmış, kullanıldığı zaman karşı cinsten daha fazla ilgi görüyormuşsun, sevgili olmak isteyenler çoğalıyormuş falan.

Merak ettim denemek istiyorum ama bu parfümün sahtesi çokmuş piyasada, gerçek parfümü nereden bulabilirim ? türkiye'de satılıyor mu yoksa yurtdışına mı gitmek lazım ? Feromonlu parfüm kullanan vara mı ?

Şu sanırım: images.hepsiburada.net

  • angelus  (26.03.17 11:14:38)
Artık bu 2.bp.blogspot.com

  • hasmetizm 2046  (26.03.17 11:25:55)
Feromon burda guve cekmek icin olan tuzaklarda kullaniliyor. Aman diyim :/

  • kuehles blondes  (26.03.17 11:30:00)
ya neden dalga geçiliyor anlamıyorum böylle birşey var gerçekten, bu parfümün içindeki hormon ve koku sayesinde erkekler peşinden koşuyormuş. röportajda okudum,3 senedir yalnız olan kadın parfümü kullandıktan sonra sevgili yapmış hem de birkaç kişi arasından seçmiş. lütfen dalga geçmeyin ve yardımcı olun.

  • sybella  (26.03.17 11:44:48)
ekşide başlığı da var ve herkes parfümün etkilerinden bahsetmiş e o zaman ekşideki yazarlarla da dalga geçin madem ???

  • sybella  (26.03.17 11:46:08)
Yav hem troll'sün hem inatçı. Her sorduğun soruda troll'lenecek değil ya bu millet, bi sakin ol, bu sefer düşmediler de, bi sonrakini daha iyi planla...

Bi bak feromon neymiş nasıl işliyormuş.
Feromon dediğini şey ter, vıcık vıcık apış arası kokusu. Benim apış arası kokum herkese güzel gelmiyor, hatta üst koku seviyesine bakarsak kimseye gelmiyor, kimsenin apış arası kokusu kimseye oh mis dedirtmez zaten. Hayvanlar koklaşa koklaşa deyiminin temeli bu feromon, kimin neslin devamı için uygun eş olduğunu anlamaya yarıyor; oturup bi kafede latte içerken sohbet edemedikleri için.

Hasbelkader oluşmuş kafede sohbet etme yeteneğini arttırmaya çalış bence, feromon ararken kendini arıtma tesisinde bulursun, mazallah.
  • baba jo  (26.03.17 11:53:04 ~ 11:54:54)
soyleyeceklerimin hicbirini birisini kirmak icin yazmiyorum, sizi tanimiyorum, ama su soruya verecegim samimi cevap soyle birseydir:

sunu yazan kisiyi kim neden istesin? eziksin, ezik kal; en azindan kendin olmakla kazanirsin.
  • e haliyle  (26.03.17 11:59:06)
@e haliyle sen de benim gibi asırlardır yalnız olsaydın ne halde olurdun acaba ?? hayal edemedin değil mi ? ama ben bu durumun içindeyim.

  • sybella  (26.03.17 12:03:30)
Feromonlu parfumden sonra sevgili yaptim soylemi, falci iki aya sevgili yapacaksin dedikten sonra sevgili yapmakla ayni sey. Dogal secilim gibi, ic gudusel o yonde adimlar atmaya basliyorsun. Falcinin da gelecegi bildigi yok.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.03.17 12:24:31)
tom ford black orchid oldukca etkileyici bir koku kizlar bayilir icerisinde tetikleyici kokular var

  • monkey  (26.03.17 12:45:14)
@monkey ben kadınım dolayısıyla bana erkeklerin bayılacağı bir koku lazım o bana yaramaz.

  • sybella  (26.03.17 12:47:09)
  • yons  (26.03.17 12:59:28)
Yani bu ülkede kadın olup da asırlardır yalnız olmak? Çok seçici ve peşin yargılı olabilir misin? İnan bana parfümle falan olmaz o iş. Biraz öz güven ve rahatlık yeterli. İletişim, sohbet. Gerisi gelir zaten.

Feromonlu parfüm kullanmadım hiç ama hiç sanmıyorum öyle bir şeyin faydası olsun.
  • old possum  (26.03.17 13:11:59)
trollsün. türkiyede kadınlar kendi istekleri dışında yalnız kalmazlar.

  • cha  (26.03.17 13:39:31)
Ben sana sevgili bulurum bacım. Evimin yakınlarında hapishane var. Görüş günü gidelim, beğen birini.

  • zirrealist  (26.03.17 16:58:09)
@cha ve @old possum, inanın ben de sizin kadar şaşkınım. ama yok, yok olmadı olmuyor.

  • sybella  (26.03.17 17:04:32)
Umut da hiç gitmiyor di mi sibelciim? Belki parfümle olur diye umutlanıyorsun.

Parfümle de olmuyor. Arama boşver, demeye geldim.
  • mandalina kokusu  (26.03.17 17:21:38)
@mandalinacım anlıyorum ki parfümü denemişsin. bilgilerini ver madem. sene tutmamış ama bende tutar bakarsın.

  • sybella  (26.03.17 17:23:55)
Yok abi işe yaramıo

  • isimmisimyok  (26.03.17 21:08:19)