hangi doktora gitmem lazım?

bende küçük bir fıtık vardı zaten. 3 gün önce de belimi çok kötü sakatladım. ağrıyor, doğru dürüst yürüyemiyorum. tekrar mr çekilecek zaten ama ağrılarım arttığı için pazartesi doktora gideceğim.

hangisine gideyim/gitmem gerekiyor? beyin ve sinir cerrahisine mi, fizik tedaviye mi?

ek soru: barfiks demirinde 20-30 saniye asılı kaldım diye bir bel nasıl bu kadar kötü olabilir ya? :(

En hızlı sonucu almak istiyorsan fizik tedavi yapan, ortopedisti olan ve özel bir görüntüleme merkezi ile anlaşması olan bir özel bir polikliniğe git. Maksimum üç günde raporu alırsın.

  • catch the arrow  (25.03.17 17:12:52)
öyle bir maddi durumum yok. benim durumum şu: mr'ı bekleyeceğim ama pazartesi gidip bir muayene etsin diyorum doktor.

  • ahm1  (25.03.17 17:14:26)
Farketmez sonucta mr isteyecekler bariz fitik varsa cerrahi yoksa belki fizik tedavi ya da enjeksiyon onerecekler.siz ftr ye gidin mr raporuna göre yonlendirilirirsiniz.

  • bugunolmadiamayarinkesinolacak  (25.03.17 17:24:35)
acile gitsem olmaz mı?

  • ahm1  (25.03.17 17:28:05)