Evde Gizlenmiş bi Muska Buldum- Yorumlayabilecek var mı ?

Beyler yardımcı olabilecek biri var mı ne yazıyor merak ettim

buradan bilen biri çıkmassa cami hocasına mı götürmek gerekir
büyüye falan inanmıyorum ama sakata gelmeyelim

i.hizliresim.com

bu arada muska olduğuna eminim çünkü kağıdın diğer tarafında türkçe bunu geçeceği yere gömün yazmış kim yazdıysa

İçin rahat edecekse camii hocasına göster.

  • patatesli yumurta  (25.03.17 14:52:17)
imam +1

burada arapça bilenler var ama belki çevirebilirler. çevirseler de arapça bilmekle kültürdeki bu tarz şeyleri bilmek farklı.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (25.03.17 14:54:48)
tablo içindekiler rakam valla. internette arapça rakamları bulursan çevirirsin.

  • blue eyes white dragon  (25.03.17 14:56:48)
Havas gibi birşeye benzemiyor, muhtemelen bir hesap tablosu.

  • Bowie  (25.03.17 15:01:20)
Tablo içindekiler ve tablo üstündeki iki satır rakamlardan oluşuyor çarpma işlemi filan var. En üstteki ilk kelime "celb" yanlış görmüyorsam, yani muska olduğunu sanmıyorum :/

  • mutlusismankedi2015  (25.03.17 15:05:28)
muska olduğuna eminim diğer tarafında geçecekleri yere koyun gibisinden bir ibare var.

hesap kitap olsa gizli gizli bi yere koymazlardı gibime geliyor
  • technicalte  (25.03.17 15:08:24)
türkçe yazdıysa iptal o büyü. gidiş yolu doğru ama sonuç yanlış gibi düşünün. tutmaz o büyü.

  • kurnaz  (25.03.17 15:14:07)
ca ceyli cala cula cambur leyli cap cup yazıyor. dolunay çıktığı zaman 40 hocanın 40'ından 40.'sının gizli kabrini bulup yanına gömmeniz gerekiyor. yoksa üç harfli bir kurt adam musallat olacak size.

not: bu arada hassasiyetle büyü bozulur. bozdurmak isteyenler bana özel mesajla ulaşabilir.
  • otonomo  (25.03.17 15:56:38 ~ 16:09:38)
Çöpe atmayın cami hocasina gösterin öyleyse ya toprağa gomdurur ya suya attirir.

  • cabiday  (25.03.17 15:58:16)
4 elde bitmiş okey yazbozu abicim bu ya, ne muskası...

  • zirrealist  (25.03.17 16:38:37)
Her yılın 9. Ayının 9. Gününün 9. Saatinin 9. Dakikası ile 11. Saatinin 19. Dakikası arasında dikkatli olun.

  • isott  (25.03.17 16:57:29)
bi medrese öğrencisi önermeler konusunu not almış, sınavda bi' boka yaramadı bari şaklabanlık yapayım demiş olay bu

  • isimsiz uye  (25.03.17 18:28:29)
"Nasıl olsa açıp bakmazlar, baksalar da anlamazlar" diyerer arapça random şeyler yazıp muska diye kakalamış olabilir yapan kişi. Çok şeyse hocaya göster.

  • kozmosta bir nokta  (25.03.17 18:32:41)
arkadaslar boyle seylere hurafe deniliyor. bunlarin gercek olduguna inaniyorsaniz, lutfen 50 yildir bu tur iddialari ispatlayana 1milyon dolar verecek olan su adama basvurun ve milyon dolari kapin:

(bkz: james randi paranormal challenge)

ve evet, 50 yildir kimse alamadi bunu.
  • scars dont fade  (25.03.17 20:12:12)