iphone ve garanti kapsamı.

arkadaşlar 2.el iphone alacağım uygun bir tane buldum. garantisi devam ediyor fakat kasada ufak tefek atmalar var.

sorum şu; telefon bozuldu diyelim, servis kasadaki deformasyonu bahane edip cihazı garanti dışı tutabilir mi?

daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? teşekkürler.

arkadasımın 6'sında pil sorunu ve camında ufak bir çatlak vardı.pil sorunu için garantiye vermek istedi, cam'ın değişme parasını istediler ondan sonra pili yaparız dediler.

  • valkin rockefeller  (24.03.17 14:41:18)
şirket tarafından seri numarası ve hata sebebi açıklanan durumlar dışında garanti kapsamına alınan cihazla ben pek karşılaşmadım.

benim pilimde sorun olmuştu kullanıcı hatası deyip garanti kapsamına almadılar.
  • ucyuzdoksaniki  (24.03.17 14:42:27)