spor öncesi yemek

selamlar ey duyuru ahalisi,

haftaiçi akşamları da spor yapmak istiyorum fakat aklımda deli bir soru var. İş çıkışı spora gideceğim için, iş spor arasında yemek yemem gerekiyor diye düşünüyorum. Ama ne yiyebilirim bulamıyorum. Sabahtan ekmek arası ton balığı vs. yapabilirim ya da akşamdan tavuk falan pişirebilirim ama her gün aynı şey sizce de baymaz mı bi zaman sonra. Açıkçası dışarıdan da yemek çok cazip gelmiyor, hem para hem de çok sağlıklı değil.

Öğle yemeği 1200 de, çıkış saati 1730, spor yapacağım yere varışım 1830(servisle).

Kürek çekmeye gidiyorum.

Sizce ne yapmalı?

Öğleden sonra kuruyemiş + kahve.

  • arnold schwarzeneger  (24.03.17 11:54:14)
@arnold +1 ayrıca ara çok kısa, spordan o kadar kısa süre önce 1 öğün yemek yemek mantıklı değil. 17'den sonra biraz kuruyemiş, kahve patlat. Midemi tutsun alışasıya kadar dersen arada wasa falan 17 gibi.

  • cursor  (24.03.17 12:45:52)
her gün aynı şey bayar tabi ama yapacak birşey yok. tavuk, mantar, et, somon vb diye çeşitlilik katmak senin elinde. ton balığı filan da olur. ama bunlar bile aynı dikkat edersen, sen bir ay sonra bundan da sıkılabilirsin.

  • eindaclub  (24.03.17 13:47:21)
boyozcudan haşlanmış yumurta alıp beyazını yiyorum ya da muz çakıyorum bi tane. bazen de çiğ kuru yemiş. 2 saat önce yiyorum genelde. kahvaltı yada öğle yemeğini evden ayarla madem uğraşacaksın. spor öncesi atıştırmalık yaparsın hafif bişeyler.

  • hasmetizm 2046  (24.03.17 15:04:57)