burun ameliyatından sonra uçak

önümüzdeki hafta, mart sonu gibi burun ameliyatı olacağım(deviasyon + estetik) ve 21 nisan'a 3 günlük bir seyahat planım var. bir sorun olur mu acaba uçakta vs? 3 hafta geçmiş olacak, doktor sorun olmaz diyor fakat emin olamadım.

Doktor olmaz diyorsa olmaz.

  • cakabo  (22.03.17 11:33:38)
aynı ameliyatı olalı 4 5 hafta oldu, 2. hafta bisiklete binmeye başladım, 3. hafta uçağa bindim. şu an her şey normal, uzaya git deseler giderim fiçuu diye. bence sorun olmaz ^^

  • Bowie  (22.03.17 11:35:43)
mayıs sonu ameliyat diyon 21 nisan seyahat diyon bi de önümüzdeki hafta diyon. neyse hiçbir şey olmaz.

  • cekilmis gayfe  (22.03.17 11:49:48)
aynı ameliyattan oldum.
bir sorun olmaz.
kendi adıma söylim, 15 gün sonrasında hiç sorun yaşamadım.
  • seyduna6687  (22.03.17 11:51:50)
Burnundan nefes alamıyorsan sıkıntı büyük. Ben hastayken bindim, kulak zarlarımın acısından ağlayacaktım. Burnundan nefes alabiliyor olursan, doktor da onay verdiyse sıkıntı yok.

  • kimlanbu  (22.03.17 13:27:28)
benim de endişem o. burundan nefes alabilecek miyim 3 hafta sonra. basınç çok etkiliyor beni yoksa

  • renkli hayalet  (22.03.17 14:06:52)
hayalet artık eskisi gibi tamponlar tamamen burnu kapatmıyor. benim tamponun içinde boru vardı mesela ameliyattan sonra burnumdan nefes alarak çıktım. tampon tamamen burnunu kapatmıyor yani, ortasında boş bir pipet varmış gibi düşün, sen oradan her türlü boğa gibi nefes alabiliyosun (boğa?)

  • Bowie  (22.03.17 14:20:18)