ekmek yapma makinelerini kullananlar var mi?

selam,

alip genelde kenara mi atiliyorlar? sandvic yapilabilecek ekmek cikar mi bi de bunlardan?

Benim arkadaşım kullanıyordu, bayağı karemsi büyük bir ekmek çıkyor. İçine ceviz vs ne isterse atıyorlar.

  • neferkitty  (21.03.17 23:55:36)
Bizim vardı, yapması çok uzun sürüyor diye teyzeme verdik. İki saat falan sürüyordu hazır olması. Sandviç gibi değil de kavunun dikdörtgen halini düşün. Öyle çıkıyor makineden. Onu sandviç haline getirmek zor.

  • dissendium  (21.03.17 23:55:52)
Sandvic cikmiyor. Ben yilda 2 3 kez anca kullaniyorum.

  • rusyalı kozmonot  (22.03.17 00:06:02)
Biz de aldık zamanında, uğraşılmıyor bir süre sonra. Yer de kapladığı için sattık. Bence iyi düşünün.

  • soft  (22.03.17 00:37:55)
3-4 sene önce valideye almıştım. 1 kere kullanıp kaldırmıştı. 1 ay önce tekrar çıkardım ve sürekli olarak kullanmaya başladık. hatta şöyle söyleyeyim ; makinenin karıştırıcı motoru bozuldu(kayış kopmuş) ama malzemeleri karıştırıp atıyorum,kendi pişiriyor.aldığım sene fiyatı 80-90 tl bişeydi, şuan en ucuzu 300(yuH). o parayı vermek yerine hamuru yoğurup fırında da pişirebilirsiniz.

  • MtKrt  (22.03.17 00:44:51)
Unu tart, suyu ölç, kaşıklar ölçü kapları teraziler.. çok tantanalı iş olunca bi kenara atıldı çoğu.

Sandviç için uygun ekmek yapılıyor tabii. Koyduğun malzemeye göre ekmek oluyor, ister pofidik yap ister ev ekmeği gibi daha kıvamlı yap. Ekşi maya ekmek bile yapılabilir istenirse.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.03.17 00:44:59)