basit bir cümle

merhaba, ingilizce olarak "beni yarın şu saatte arayın" nasıl derim?

bir yabancı firma ile staj için yazışıyorum da bir zaman dilimi belirtmem gerekiyor fakat o ülke ile aramızda 2 saat farkı var. bunu nasıl belirtmeliyim? o ülkeye göre mi bana göre mi?

bir örnek verirseniz sevinirim.

call me tomorrow at bla bla bla.

ona göre belirt.
  • blue eyes white dragon  (21.03.17 19:52:36)
başına bi lütfen ekle bari

  • elorelia  (21.03.17 20:10:40)
Could you please call me at 2 p.m. your local time?

Yani onların yerel saatinde aramalarını istiyorsun, sana göre 16:00 oluyor. Tabii eğer onların saati 2 saat gerideyse.
  • himmet dayi  (21.03.17 20:15:01)
local time demek bir türlü aklıma gelmedi şu basit cümleyi bile kuramadım yarın telefonda ne halt yiyeceğimi merak ediyorum. hepinize çok teşekkür ederim.

  • gunesibekleyen  (21.03.17 20:18:28)
My local time is GMT+3.
I would be happy to talk to you tomorrow at X p.m/a.m in your local time
veya
It would be great if you could call me tomorrow at x pm in your local time.
  • puc  (21.03.17 20:32:18 ~ 20:36:07)