[]

uykusuzluk

pazar akşamı 8'de uyanmıştım, bugün gündüz 3'te yattım ama 6 gibi uyanmak zorunda kaldım.

az önce yattım, uyuyayım dedim ama uyuyamıyorum çünkü hiç yorgun değilim niyeyse, o 3 saatlik azıcık uyku yetti gibi sanki.

tüm gün evde olacağım, işe vb gitmiyorum.

yarın akşama kadar (20:00 gibi) uyumamam lazım, sizce başarabilir miyim?

 
Bence 1-2 saate uyursun ama evden çıkmadan önce 15 dakika uyu öyle çık. Uyanabilirsen tabii.


  • Playground Love  (21.03.17 03:09:37) 
bu arada evden çıkmayacağım, onu yazmayı unutmuşum. okumam gereken şeyler var sadece, çok yorulacak bir şey yapmayacağım.


  • hayirsiz  (21.03.17 03:11:12 ~ 03:13:08) 
Valla okuma da varsa garanti yatarsın.


  • j r r tolkien hayrani  (21.03.17 03:18:58) 
bence şimdi okumaya başlayın, o uykunuzu getirir o arada iş de yapmış olursunuz, sonra sabah da normal bi saatte uyanıp devam edersiniz.


  • yazmamaya yemin eden adam  (21.03.17 03:20:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.