[]

araç satışında kasko değeri

araç satarken noterde bir kasko değeri çıkar aracın, onu nasıl sorgulayabiliriz satmadan önce. bir de o değere göre nasıl bir fiyata satmak lazım gelir otoyu?
 
Bir sigorta şirketinden öğrenebilirsiniz. Genelde o değer aracın piyasa değerinin altında çıkar. Ancak üstünde olduğu birkac ornek de gördüm.


  • rucka boji  (21.03.17 00:14:21) 
Ben hemen hemen tüm araçların kasko değerinin gerçek değerinden fazla olduğunu görüyorum. Aracın piyasa fiyatı ile alakası yoktur. Google a kasko değeri sorgulama yazın çıkar.


  • sekerse tehlike  (21.03.17 00:27:57) 
Sigorta birliği mi ne öyle bir şey vardı, orada yazıyor.


  • cemiyetin ünlü siması  (21.03.17 00:28:12) 
  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (21.03.17 00:33:43) 
Arabam.com tam istediğin değil ama.


  • imparatorolmayikolaymisandin  (21.03.17 01:12:15) 
  • inheritance  (21.03.17 09:46:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.