[]

bu çiçeğin adını bilen var mı?

sb.
 
krizantem sanirim

www.google.com.tr
  • mayeskuel  (20.03.17 23:49:46) 
Fotoğraf çok net değil ama yapraklar ve çiçekler ingiliz papayası gibi geldi bana.


  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (21.03.17 00:21:43) 
yıldız çiçeğine benziyor.


  • kibritsuyu  (21.03.17 08:04:45) 
Çayır papatyası diye satılıyor bu çiçek.

www.agaclar.net
  • opucuk baligi  (21.03.17 11:17:02) 
  • safepassage  (21.03.17 13:04:51) 
Çayır papatyası da deniyor evet. Bellis türü. İngiliz papatyası , çayır gülü de deniyor.
Kasımpatı ve yıldız değil onların yaprak uçları sivri olur. Bunun yaprağı roka gibi yuvarlak uçlu. Aynı zamanda yenilebilr çiçeklerden bu ama çiçeği yenmiyor galiba. Yaprakları salatalara filan konuluyor.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (21.03.17 14:41:45) 
çooook teşekkürler.


  • lapris  (21.03.17 19:04:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.