[]

Uçak bileti sitelerinin fiyat alarmları işinize yarıyor mu?

İlgilendiğim rotada fiyat alarmı oluşturdum, bana her gün 3 TL arttı, 5 TL azaldı gibi saçmasapan, hiçbir işime yaramayan bilgi mesajları geliyor (site skyscanner). Ben istiyorum ki sadece belirteceğim fiyatın altına düştüğünde bana mesaj atsın. Yani normali bu değil mi zaten? Siz hangi siteyi kullanıyorsunuz işe yarar şekilde fiyat alarmı almak için?
 
ben nasıl oluşturduysam hala gelmiyor sanırım kurdan kaynaklı. bir kontrol edeyim :)


  • ozdek  (20.03.17 22:28:06) 
valla hocam ben yalnızca uçağa binme ihtiyacı hissettiğimde kullanıyorum. aaa uçak bileti ucuzlamış bilet alayım kafasında değilim.


  • blue eyes white dragon  (20.03.17 22:45:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.