[]

dikkate alan olur mu?

henüz lisans öğrencisiyken okuduğunuz bölümle alakalı yeni fikirler bulsanız, sonra bunlarla ilgili makale yazsanız bunu dikkate alacak biri çıkar mı? kimlere danışılabilir bunun için?
 
TR'de as/ust sistemi gecerli oldugu icin fikrinin ustune yatmak isteyen cok hoca cikacaktir, hepsi ac kurt gibi citation pesinde cunku.

Avrupa ve ABD'de gorece daha kolay bu konu ama orda da eger fikrin cok basitse ya da ufak bir yanlis yaptiysan (kaldi ki tek basina makale cikarmak henuz bilgi seviyen ve deneyimin cok cok azken oldukca riskli) hemen topa tutulursun, ilerisi icin pek iyi olmaz.

Tavsiyem git adam akilli guvendigin bi hocayla konus, fikrini ac. Henuz lisans ogrencisisin, sevkini kirmak istemem ama yanlis yapma olasiligin oldukca yuksek. Sonrasi pirincin tasini ayiklayacagina bir hocaya acil, fikrine destek olsun, kontrol etsin ve yol gostersin.
  • superfluid  (20.03.17 15:04:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.