[]

belgrad'a gidiyoruz, tavsiyeler?

şunu yemeden gelme, şunu yapmadan gelme dediğiniz neler var?

yer ve mekan bilgisiyle tavsiye verirseniz daha güzel olur.


 
Tripadvisor'a ve Yelp'e bakin.


  • Traveller  (19.03.17 23:21:44) 
www.belgradewalkingtours.com
buradaki downtown walking tour ve pub crawl'a mutlaka gidin.

restoranda lovac av eti restoranı, tavsiye ederim, tesla müzesinin orada zaten.
  • whoosie  (19.03.17 23:23:35) 
Zemunu görün ve orda nehir kenarında yemek yiyin.


  • eloharp  (20.03.17 00:05:07) 
knez mihailova yakınlarda francuska sokağı var. bucko pizzayı mutlaka deneyin,zaten sokaktaki kuyruktan hemen bulacaksınız.


  • mcsword  (20.03.17 01:24:49) 
geçen ay oradaydım, eksi on derece falandı. her yer de hava ve fonsuzluk nedeniyle kapalıydı.
yürüyüş turlarına katılabilirsiniz. national theatre'da bir gösteri falan izleyebilirsiniz.
muhtemelen tavsiye olarak söylenen restoranların vs coğu kapalı olacak, biz öyle bulduk.
manifaktura diye bir restoran var merkezde, herkes orayı tavsiye edecektir. Bildiğiniz balkan restoranı yani, çok numarası yok.
çok soğuk havaya göre hazırlanın.
  • sopiro  (20.03.17 08:52:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.