[]

Belgrad'a bir türlü ucuz bilet bulamıyoruz. Fikirleriniz?

Merhabalar

Air Serbia'dan baktık, skyscanner'dan baktık. Bir türlü biraz uyguna bilet bulamıyoruz buraya.

Ne yapalım? Nereden buluruz buraya ucuz bilet?

 
genel olarak %80 ihtimalle en ucuzu pegasus'ta. Aradığınız tarihte pegasus ve skyscanner'da ucuz bulamadıysanız daha ucuz bulmanız zor, sayılı firma uçuyor. Tarihlerinizi değiştirin derim. Bir de Belgrad artık eskisi gibi ucuz değil, ben geçenlerde baktığımda pgs'de 330-350 liradan falan ucuz görmedim hiç.


  • whoosie  (19.03.17 23:20:58 ~ 23:21:10) 
çok ileri bir tarihe bakıyorsanız biraz daha bekleyebilirsiniz. arada yeni bilet mi çıkarıyorlar neyse 4-5 ay takip edip seyahate 1 ay kala en ucuz fiyata almıştık bileti geçen aylarda. yakın zamandaysa yapacak bir şey yok gibi. zaten skyscanner ne var ne yoksa listeliyor. alternatif şehirlere/havalimanlarına bakabilirsiniz.


  • nrmnm  (19.03.17 23:22:18) 
avrupada vizesiz bir kaç ülke kaldı. hırvatistan falan da schengen'e girince bosna, sırbistan ve balkanlara talep arttı. yapacak bir şey yok. çok erken bakıyorsanız bence de biraz bekleyin. bir de bu biletler dolar ve euro ile dönüyor. doların 3 bandından 3.6'ya, euro'nun da 4 ü zorlaması çok etkiledi. eski fiyatlar kalmadı yani.


  • rosencruz  (20.03.17 00:03:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.