[]

Hayattaki hikayeniz nedir?

Beyaz yaka bir çalışan olarak hayattaki hikayemin bu olmadığına karar verdim. Yeni ve uzun soluklu bir maceraya atılmak için şu an sahip olduğum şeylerden vazgeçmem ve kendimi motive etmem gerek. Sizin hikayeniz nedir ve kendiniz için hayalini kurduğunuz o hikayenin içinde mi yaşıyorsunuz?
 
ben hayalini kurdugum o hayatin icinde yasiyorum evet.


  • headredhead  (19.03.17 19:39:51) 
hayalini kurduğum hayatı yaşıyorum evet
mutluyum

  • basond  (19.03.17 19:43:39) 
Merhaba. Ben de hayalini kurdugum hayatin icinde yasiyorum diyebilirim. Icinde bulundugum hayati elimde tutabilmek icin cok yoruluyorum lakin degiyor.


  • bedbed  (19.03.17 19:43:42) 
Ben de hayalimdeki hayatı yaşıyorum, daha da üst düzeye çıkarmak için de çabalıyorum tabii ki.


  • duyond  (19.03.17 19:49:50) 
sana baba gibi motto veriyorum, iyi tut:
gençsen suya atla, gözünü bile kırpma;
yaşlıysan götü kolla!

yaş 44. her boka maydanoz bir hayat yaşadım. şimdi ikinci sözü tatbik etmeye çabalıyorum, arada riskler alarak...
  • fempusay  (19.03.17 20:14:21) 
Kimse hayalini kurduğu hayatı yaşamıyor, yaşadığı hayatları hayallerindeki hayatmış gibi yaşıyorlar


  • ordinov  (19.03.17 20:14:55) 
hayalimdeki hayata çok benzer bir noktadayım, hayallerim aşırı yüksek değildi.


  • roket adam  (19.03.17 20:22:43) 
Hayalimdeki hayatla zerre kadar alakası yok şu an yaşadığım hayatın.


  • ms brownstone  (19.03.17 20:33:41) 
baya alakasız ama kötü değil. iyi de değil ama idare eder. ne istediğimi bulana kadar götürür beni ya da hiç bulamam böyle yaşamaya devam ederim.


  • peki madem  (19.03.17 20:50:51) 
hayalimden daha iyi bir yerdeyim. fazla mütevaziydim demek ki


  • fallopian  (19.03.17 20:56:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.