Arkadaşıma aşık oldum

Herkese merhaba;
Öncelikle kendimden bahsedeyim.25 yaşındayım. 5 ay önce bizim mağazada çalışmaya başlayan S adında bi çocuğa aşık oldum. Başlarda böle bir durum yoktu hatta kendisi bana bazen abla diye hitap ediyordu. S nin işten çıkmasına yakın biz çok samimi olmaya başladık. Gel zaman git zaman bunun yemyeşil gözleri benim içimi yakıp geçti. İşten çıkalı 1 ayı geçti nerdeyse. Ama hala görüşmeye devam ediyoruz. Ama bu çoğunlukla diğer arkadaşlarımızla beraberken oluyor. Sanırım duygularım hoşlanmanın ötesine geçti. Napıcağımı bilmiyorum. Fikirleriniz varsa çok sevinirim

evlilik programinda aylarini harcamasina ragmen, elektrik alamayıp evlenemeyenlere inat gercek aşkı buldum de ve evlen. zaten icini yakıp gecen gözleri de varken otur ve düşün bunu.

  • 1adam  (19.03.17 02:24:01)
Bazı sorunlar var. Örneğin bu çocuk daha 20 yaşında ve üniversitede 1 e gidiyor :(

  • mira_  (19.03.17 02:26:42)
unut

  • prince legolas  (19.03.17 02:28:20)
yapıştır.

tam olarak yazmak istediğim şey yukardaki, ama sığ gelmesin diye bu açıklamayı yazıyorum.

nolur ara, belli et, git, öpüş, koklaş. Yapmadığın bir şey için her gün pişman olmak çok acı. Bunu yaşama.
  • jadle  (19.03.17 02:30:16)
Onun için iyi bir deneyim olursun.

  • Playground Love  (19.03.17 02:31:41)
Abla demesine izin vermemeliydin. Benim de kendimden 5 yaş büyük bir arkadaşım var, ilk tanıştığımızda sana abla mı diyeyim deyince hafiften kızmıştı bana. Çocukla direkt konuşsan daha iyi olur. Sonuçta sana abla diyorsa senin yürüme hareketlerini aşka yormaz. Konuş yani. Tanımadan evlenme bir de. Bu işler bir çift gözle olsaydı ohoooo.

  • dissendium  (19.03.17 02:32:45)
Abla demesi kötü olmuş yav ama biz de zamanında kimlere abi dedik, takılma neyse :D 5 yaştan bir şey olmaz, 20 yaşında azıcık da saftır şimdi o akıllı davranırsan etkilersin. ilgi göster, diyalogu sıklaştır.

  • shin  (19.03.17 02:33:57)
bırak okusun okulunu el kadar çocuğun aklını karıştırma aşlsdkal

  • klar  (19.03.17 02:37:51)
seviyorsan git konuş. klasik ama etkili bir yöntem.
abla deme lazım olur de bi de.

  • cekilmis gayfe  (19.03.17 02:39:58)
Zamaninda basima gelmisti ben 21 yasindaydim hoslandigim cocuk 17. Ve tahmin et ne oldu? 15 gun bile yurumedi. Erkekler asla olgunlasmiyor

  • matilda  (19.03.17 02:52:16)
Kendinden 4 yaş büyük sevgilisi olan bir erkek olarak söylüyorum; eğer seninle sevgili olmayı kabul ederse ondan 5 yaş büyük olduğun için toplum baskısına yenik düşüp senden bir süre sonra ayrılmak isteyecek. Bir deneyim olarak kalacaksın. Evlilik falansa hikaye.

Eğer diyorsanki o çocuk benimle zaten ciddi bir ilişkiye girmesin, o zaman yürü. Bu arada daha 18 imde iken böyle bir tecrübe yaşamıştım ve o zamanlar bana kendimden büyük kızları etkilemek über haz verici gelirdi. Şimdi yaş oldu 27. Kendimden büyük kızların yüzüne bakmıyorum.
  • filipis  (19.03.17 02:56:22)
Çok yakın bir arkadaşım 27 yaşında iken, 22 yaşında bir erkekle beraberdi. Şimdi 10. seneleri, iki senedir de evliler. Kişilere bağlı değişiyor bu durumlar. Dolayısıyla olmaz diye bir şey yok ama abla diye başlaması hoş olmamış. Yani, abla demiş bulunmuş bir kere ama abladan ilk isme geçiş garip bir an olabilir. Bu kadar veriden umut var mı yok mu, bilemeyiz ama arkadaşlık da kaybedilebilir, birliktelik de başlayabilir. shin'in dediklerine katılıyorum ben.

  • aychovsky  (19.03.17 02:57:39)
Uzun zamandır bana abla demiyor ismimle hitap ediyor

  • mira_  (19.03.17 03:01:35)
@klar +1 asfdgasdagdfahgfdhfa

  • Take it away honey  (19.03.17 12:58:39)
sen bayansın ağırbaşlı ol

  • leo78  (20.03.17 00:39:27)
Selam. Hayat kisa.

  • stavro  (20.03.17 01:00:10)
açıl ya şaka maka amma mevzu yaptın. sonucu şimdiden sana söyliyim. güzelsen bu iş olur. değilsen yaş farkını bahane edicek ve olmaz dicek.

  • klar  (20.03.17 01:26:08)
Ben olsam açılırdım. Niçin açılmıyorsun ki? Abla da demiyormuş hazır. Eğer karşılık bulamazsan arkadaşlığa devam edersiniz. Karşılık bulduğunu düşünsene bir, çok heyecanlı değil mi? :)

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (22.03.17 11:09:10)
Çok uzun vadeli beklentiye girmeden açılabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (22.03.17 11:12:33)
bence sen bi fırsatını bulup öp bu çocuğu. ne desem nasıl desem mevzularını atlamış olursun hem. arada da haber ver ne oldu ne bitti bilelim pls

  • klar  (22.03.17 21:34:30)
Ben korkudan bişi yapamadım. Bana karşı bişiler hissetmiyor gibi geldi. Söyleyipte onu tamamen kaybetmekten korkuyorum. Bu arada şu ayrıntıyıda veriyim bazen sinemaya gidiyoruz yeri geliyor başbaşa yeri geliyor bi kaç arkadaş birlikte. Bazen ona yaklaşıyorum mesela saçıyla oynuyorum felan. Nefes alıp verili değişiyor kalp ritmi değişiyor. Ben anlamadım bu işten bişi

  • mira_  (23.03.17 01:16:57)